fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Вчителька потрапила в скандал на Хмельниччині: «знімала штани і підглядала в туалеті»

Педагог однієї зі шкіл в Хмельницькій області придумала ганебне покарання для своїх учнів.

У Хмельницькій області розгорівся скандал через aмopaльних дій вчительки щодо школярів. Батьки дітей подали на жінку до суду, однак та уникла покарання. Джерело

Про поведінку вчительки в жовтні минулого року розповіли самі учні.

Чи не одна дитина поскаржився будинку, що Марія Когут під час занять знімала з них штани і навіть нижню білизну, караючи за непосидючість.

Крім того, педагог підглядала за дітьми в туалеті. Так вона стежила, щоб учні не відлучали з уроків без поважних причин.

Вона особисто відводила дитину в кабінку і змушувала справляти природні потреби на її очах. Цьому приниження піддавалися дівчинки.

Читайте також: Сьогодні другий Супермісяць року: українцям пояснили, чого категорично не можна робити

До суду провину жінки визнали. Її усунули від занять в класі, де і розгорівся скандал. Однак правоохоронці не змогли залучити вчительку до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство через закінчення терміну давності злочину.

Директор школи теж не поспішає позбавляти педагога займаної посади через відсутність підстав. За даними ЗМІ, зараз Марію Когут судять за пoбиття дітей. Тут вона може не відкрутитися і отримати кримінальний термін.

Поки ж батьки дітей, у яких викладає скандальна вчителька, обурені станом речей. Адже дітям доводиться щодня стикатися з кривдником в стінах школи.

«Психологи з дітьми працюють, щоб вони забули про це все, а як вони можуть забути, коли вони кожен день зустрічають її в школі», – поскаржилася Людмила Юрик, мати учениці третього класу.

Сама Марія Когут коментувати ситуацію відмовилася.

Related Post