fbpx
Суспільство
Відпочинок в санаторії обернувся для дитини-візочника шоком

Мати дитини-візочника Нілу Заруцька отримала безкоштовну путівку на оздоровлення сина. Санаторій знаходиться в Скадовську Херсонської області. При цьому буквально через пару днів після заселення жінка просто втекла звідти з сином.

Через xвopoбy Ярослав не ходить, і восени він разом з мамою поїхав до Скадовського санаторій по путівці за рахунок держави — але умови проживання їх шокували: в санаторії їх чекали цвіль, брудні матраци з продавленими пружинами і тріснута посуд.

Читайте також: ОСІННЄ ЗРОСТАННЯ ЦІН НА БЕНЗИН В УКРАЇНІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Крім того, через вузькі дверей в кімнаті у ванну і туалет візок не проїжджає — мамам доводиться заносити туди дітей на руках.

Знімальна група журналістів навідалася в санаторій, заздалегідь попередивши про візит, але кімнату, де жила Нілу і її син, журналісти побачити не змогли через ремонт. Збіг — запевняє керівництво санаторію.

За словами представників місцевої влади, скарги Нілі Заруцький — небезпідставні. У столичному департаменті соцполітики кивають на фірму » Скадовськ -Аква», яка виграла тендер і вибирала санаторій, де будуть відпочивати діти.

Чиновники, які виділяють кошти, лише руками розводять: мовляв, тендер виграє не той, хто запропонує якісний відпочинок, а той, у кого найнижча ціна. А це означає, що ця ж фірма і в наступному році може перемогти в тендері.

Джерело.

Related Post

facebook