fbpx
Breaking News
Яка ікона є вашим оберегом за датою народження. У кожного християнина вдома є хоча б одна ікона, до якої він молиться та вірить у захист від темних сил.Це цікаво знати!
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Шоу-бізнес
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”

Під час виступу на шоу «Вечір прем’єр» Тіна Кароль безстрашно піднялася на висоту, і перебувала над залом для глядачів.

Страховки не було взагалі. Насправді, потрібно бути сміливою дівчиною, щоб стояти на каблуках, на висоті та ще й співати.

«Уяви, мій найбільший страх – страх висоти. Коли режисери запропонували мені такий варіант постановки номера, я подумала, що це такий виклик для мене. Для мене це найбільший страх – співати на висоті».

Читайте також: ПАВЛО ЗІБРОВ ПОКЕПКУВАВ З ВИННИКА І РОЗПОВІВ, ЧИ САМ ПІДСТРИГАЄ ВУСА. “Я НАВІТЬ КИНУВ ПАЛИТИ, ЩОБ СИГАРЕТОЮ ЧИ ЗАПАЛЬНИЧКОЮ ЇХ НІЯК НЕ ПОШКОДИТИ!”

Співачка розповіла, що допомогло їй впоратися зі страхом: «Я боюся, тремчу, але йду назустріч своєму страху. Але якщо я не буду робити це, я не зможу побороти цей страх».

Кароль зізналася, що крім висоти, вона боялася забути слова пісні.

«Я думала про це … Мені взагалі дуже складно вчити свої тексти – я не знаю, з чим це пов’язано. Я «йду» з музики, заспівуюсь і десь гублюся по тексту… Це нормально – такі артистичні життєві моменти!”

Джерело:

Related Post