fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Україна
Вихідні дні у травні 2019: Скільки будемо відпочивати і скільки доведеться відпрацьовувати

Вже не за горами улюблені багатьма українцями травневі свята – найкращий час для веселих пікніків та дружніх посиденьок на природі.

Дізнайтеся, скільки вихідних та святкових днів буде у травні і чи доведеться їх відпрацьовувати. Джерело

У травні на українців чекає 9 офіційних вихідних та 22 робочі дні. Окрім субот та неділь, Кабінет міністрів затвердив два додаткові вихідні:

1 травня – День праці;

9 травня – День перемоги.

Їх Україна відпрацьовувати не буде. Можна відпочивати зі спокійною душею.

Читайте також: 10 квітня: що ні в якому разі не можна робити в цей день, а що потрібно обов’язково зробити

Тим, хто відпочиватиме 30 квітня на честь свят Великодня, доведеться відпрацювати цей день і вийти до праці в суботу 11 травня.

8 травня – в Україні відзначають День пам’яті зaгuблuм у Другій світовій війні. Робочий день у цю середу буде скороченим на 1 годину.

Отож гарних Вам свят і насолоджуйтесь заслуженим відпочинком!

Related Post