fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Як стати щасливішим за 15 хвилин: дієві прийоми

Змінити своє життя на краще та стати щасливішим можна навіть за лічені хвилини. Для цього потрібно лише скористатись нескладними психологічними прийомами, пише 24 канал.

  • Сплануйте свої пригоди на рік вперед

Щоденна рутина – робота, дім, навчання – дуже втомлює. Постійно перебуваючи в такому режимі ви зовсім забуваєте про пригоди, а живете лише з думкою про сон та лінивий відпочинок.

Витратьте свій час на те, що вигадати 12 нескладних пригод, які реально виконати протягом року.

Наприклад, заплануйте поїзд в інше місто, стрибнути з парашуту чи сходити на джазовий концерт. І головне: кожного місяця виконуйте щось із запланованого протягом року.

  • Узгодьте список справ зі своїми мріями

Уявіть себе через рік, п’ять чи десять років. Подумайте, ким ви хочете себе бачити, чого хочете досягти як в особистому, так і в професійному плані. Запишіть свої ідеї. А потім порівняйте їх з вашим поточним списком справ.

Чи все в ньому служить вашим довгостроковим цілям? Якщо немає, запишіть в список необхідні зміни: щось відкладіть або скасуйте, а щось, навпаки, додайте. В ідеалі варто звіряти список справ з довгостроковими планами щодня або хоча б раз на тиждень.

  • Скарбничка щастя

Знайдіть порожню банку або коробку. Згадайте, що хорошого відбулося з вами за останній час. Запишіть це на невеликих листочках паперу і опустіть їх в банку.

Можна збирати дрібнички з поїздок, друкувати фото та також зберігати в цій скарбничці.

Раз в декілька місяців відкривайте її і заново проживайте щасливі моменти. Просто звертаючи більше уваги на те хороше, що є у вашому житті, ви з часом станете більш оптимістично дивитися на світ навколо.

Читайте також: ЗВИЧКИ БІДНОЇ ЛЮДИНИ: ПЕРЕВІР, ЧИ Є ВОНИ У ТЕБЕ

Related Post