fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Суспільство
Звички бідної людини: перевір, чи є вони у тебе

Не думайте, що ми бідні від того, що мало заробляємо, живемо у час економічних криз чи страждаємо від «хронічного» невезіння. Насправді, частіше за все ми самі прирікаємо себе на бідність, бо маємо ці 15 звичок, які і визначають наше фінансове становище.

Варто добре проаналізувати і зробити висновки. Змінивши це, ви гарантовано відчуєте покращення свого матеріального становища!

Бідність і багатство – це в першу чергу образ мислення, а потім вже кількість грошей на рахунку. І це найбільший секрет жадібності. Це настільки ж складно, наскільки і легко.

1. Бідні постійно економлять. Якщо ви завжди купуєте зі знижкою, навіть тоді, коли вона незначна. Або постійно віддаєте перевагу не якості, а кількість – це явна ознака бідної людини.

2. Бідні часто купують речі, які їм не потрібні. Може, тому, що річ коштувала дуже дешево, може, тому, що вона привернула загальну увагу, але ви купили річ не тому, що у вас була така мета, а тому, що річ приманила вас.

3. Бідні користуються купонами і живуть за розкладом акцій в магазинах. Ви як би повторюєте собі: «У мене дуже мало грошей, щоб просто піти і купити те, що хочу, тоді, коли хочу».

4. Бідні економлять найбільше на здоров’ї. Вони ставляться до здоров’я, як до невичерпного ресурсу і дуже дивуються, коли це виявляється не так.

5. Бідні жаліють себе. Бідні твердо знають, від чого і наскільки вони нещасні. Тому бідні часто добре обізнані про свої недоліки і часто люблять скаржитися.

6. Бідні люблять виправдовуватися. Від цієї звички важко відмовитися, особливо будучи переконаним у своїй правоті.

7. Бідні вважають за краще бути правими, ніж щасливими. Почуття справедливості у таких людей, як правило, загострене.

8. Бідні вірять в те, що чесна праця – важка праця. Більшість бідних людей переконані, що великі гроші завжди брудні і зароблені в обхід закону.

9. Бідні завжди дивляться на інших. Їх цікавить думка інших про них самих, їх цікавлять життя і проблеми інших людей. За героя серіалу чи сусіда бідні люди переживають більше, ніж за себе. При цьому бідні можуть легко нехтувати своєю сім’єю.

10. Бідні люди мають прекрасні мрії. При цьому вони не забувають нагадувати собі: «Це всього лише мрія». Мрії у них вважаються нездійсненними.

11. Бідні люди люблять заздрити. Іноді, виправдовуючи це поняттям «біла заздрість», про яку часто знають вкрай мало.

Читайте також: ТРИ ПРИЧИНИ, ЧОМУ ВИ ДОСІ САМОТНІ

12. Бідні часто дивляться телевізор. Телевізор – головна річ в будинку. Їй відводиться значна частина життя.

13. Бідні люди не вірять в себе. Вони прекрасно пам’ятають про те, що їх обмежує, і не намагаються вийти за ці рамки.

14. Бідні люди ототожнюють гроші і щастя. Однак рівень задоволення від життя у багатих ніколи прямо не залежить від кількості грошей.

15. Бідні надають перевагу миттєвій вигоді. Урвати одного разу шматок побільше – краще, як їм здається, ніж роками будувати шлях до успіху.

Якщо вас не влаштовує якість вашого життя, вчитайтеся в ці рядки ще разок. У вас завжди є вибір і можливість щось змінити.

Джерело.

Related Post

facebook