fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Як українці зможуть законно оголосити себе банкрутами

Рада дозволить банкрутувати фізособам. Експерти: будуть величезні збитки. Звичайні українці зможуть оголосити себе банкрутами, якщо сума їх боргу перевищить 100 мінімальних зарплат (на сьогодні 372,3 тис. грн).

Про це йдеться в Кодексі про процедури банкрутства, прийнятому Верховною Радою в першому читанні. Юристи кажуть, що така норма відповідає світовій практиці, але так як вводиться у нас вперше, сам документ потребує доопрацювання.

Що прийняли

Банкрутства фізосіб присвячена друга частина документа, перша – банкрутства юросіб. Спільним між ними є те, що вводиться процедура електронних торгів з продажу майна того, хто оголосив себе неплатоспроможним. Боржник може стати банкрутом через суд тільки після того, як залишиться, образно кажучи, “голим і босим”, а все належне йому ліквідне майно піде з молотка.

На думку одного з авторів законопроекту Павла Різаненко, електронні торги знизять витрати на здійснення процедури банкрутства приблизно вдвічі: з 40% до 20% вартості реалізованого майна, а воно може бути продано за реальною, а не заниженою ціною.

Ініціатором банкрутства може стати або кредитор, або боржник. У разі, якщо борг перевищує 300 мінзарплати (1,17 млн ​​грн), то боржник зобов’язаний сам звернутися до суду із заявою визнати його банкрутом.

Запропоновано три судові процедури: реструктуризація боргів на термін не більше 3 років (боргів по іпотеці – не більше 5 років), мирова угода і задоволення вимог кредиторів шляхом реалізації майна. В останньому випадку, якщо майна мало, залишок боргу списується.

Законопроект встановлює преференції для боржників, наприклад, при продажу об’єкта нерухомості його в першу чергу можуть купити члени сім’ї, а коли іпотечне житло оплачено більш ніж на 50%, його не можна відчужувати.

Читайте також: ЩО МОЖНА ПРИВЕЗТИ В УКРАЇНУ З-ЗА КОРДОНУ, А ЗА ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ ПОДАТОК

Суд може відмовитися визнати людину банкрутом, якщо з’ясується, що незадовго до процедури банкрутства він переписав своє майно на інших осіб. Це повинно не допустити зловживання в процедурах банкрутства та випадків шахрайства.

Після оголошення людини банкрутом він протягом п’яти років не може отримати новий кредит, бути поручителем за кредитом і передавати своє майно в заставу без вказівки факту банкрутства.

Експерти

Юристи схвалюють розширення норми банкрутства на фізосіб, але побоюються, що після її вступу в силу почнеться хвиля фіктивних банкрутств, причому за боргами на великі суми.

“Зараз фізособи, у яких є заборгованість, змушені її виплачувати, незважаючи на всі життєві проблеми, а після смерті боржника цей обов’язок переходить до його родичів, які прийняли спадщину.

Тепер, людина, невдало вклав позичені гроші, наприклад , в бізнес, може через 5 років після банкрутства почати життя з чистого аркуша. Це світова практика. Але в законі треба жорстко і детально виписати вимоги по реальному і фіктивного банкрутства, а не віддавати це питання на відкуп суду”, – аналізує юрист Володимир Столітній.

Фахівці з фінринку налаштовані більш негативно.

“Навіть зараз у нас близько 60 млрд грн неповернених кредитів, за якими відкриті виконавчі провадження, але борги стягуються з великими труднощами. Якщо Кодекс про банкрутство приймуть, про половину цих боргів можна забути, а фінустанови зазнають величезних збитки”, – каже фінансовий експерт Ігор Шевченко.

Джерело.

Related Post