fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Економіка
Як зміниться курс долара в Україні: прогноз аналітика

На поточному тижні настрої на валютному ринку вже не будуть колишніми, вважає експерт.

На минулому тижні курс долара до гривні змінювався різноспрямовано. На різних сегментах валютного його динаміка склала від -0,4% до + 0,3%. Це свідчить про тимчасову стабілізацію курсу поблизу поточних рівнів, розповів старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб.

“На цього тижня ми очікуємо продовження стабілізації безготівкового долара і помірного зростання курсу готівкової валюти.

Безготівковий долар, тобто офіційний курс і його вартість на міжбанку, залишиться в діапазоні 27 – 27,2 грн, а готівковий долар в банках через тиждень буде котируватися близько 27,1 / 27,3 грн”, – прогнозує Іосуб.

Експерт нагадав, що з минулого понеділка офіційний курс долара виріс з 27,05 грн до 27,11 грн, або на 0,2%. Середньозважений курс долара на міжбанку за цей же час знизився з 27,22 грн до 27,11 грн, або на 0,4%.

Середні курси купівлі/продажу долара на готівковому ринку в банках виросли за тиждень з 26,98 / 27,23 до 27,06 / 27,28.

Читайте також: ЗИМА ПРИЄМНО ЗДИВУЄ: ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА 12 ГРУДНЯ

“Таким чином, покупка виросла на 0,3%, а продаж зріс на 0,2%. При цьому спред між середньою продажем і середньої покупкою знизився з 1,0% до 0,8% за рахунок більш повільного зростання продажу в порівнянні з купівлею, що також свідчить про стабілізацію ринку”, – зазначив Іосуб.

Крім того, за даними НБУ, в листопаді населення залишилося чистим продавцем валюти. Придбано за все було 695,9 млн доларів, а продано 735,6 млн доларів в еквіваленті. Всього з початку року населення продало на 2,07 млрд доларів більше, ніж купило.

Джерело.

Related Post