fbpx
Здоров'я
Які продукти позбавляють від прищів на обличчі

Включіть у свій раціон найкориснішу для шкіри їжу.

Багато дієтологів говорять, що крім косметики і процедур у лікаря, щоб мати можливість похвалитися здоровою і чистою шкірою, необхідно організувати спеціальний раціон. Зокрема, в ньому мають бути присутні такі продукти.

  • Гарбузове насіння

Гарбузове насіння багаті цинком, який відповідає за контроль виділення шкірного сала. Використовуй насіння гарбуза, як перекус. Крім роботи зі шкірою, вони ще дуже корисні для фігури і волосся.

Читайте також: КОН’ЮНКТИВІТ: ЧОМУ ЧЕРВОНІЮТЬ ОЧІ І ЯК ЇХ ЛІКУВАТИ

  • Темний шоколад

Чорний шоколад також багатий цинком, який дуже потрібен проблемній шкірі. Крім того, шоколад працює, як природний антидепресант. А гарний настрій — обов’язкова умова в лікуванні всього, чого завгодно. В тому числі, і прищів.

  • Брокколі

Брокколі — обов’язковий продукт в раціоні дівчини, яка хоче мати красиву, чисту і пружну шкіру. Цей овоч багатий на вітаміни А, В і К, які в комплексі потрібні для повноцінного догляду за проблемною шкірою.

  • Інжир

В інжир можна знайти величезну кількість магнію, який необхідний для того, щоб позбутися від прищів. Крім того, інжир — це смачно і корисно. Він з легкістю може замінити десерт.

  • Коричневий рис

Коричневий рис працює, як абсорбент і джерело клітковини. Його роль в догляді за проблемною шкірою складно переоцінити, оскільки він зменшує запальні процеси.

Джерело.

Related Post

facebook