fbpx
Економіка
Які валюти скуповувати на випадок світової кризи: аналіз американських фінансистів

Аналітики американського фінансового холдингу JPMorgan Chase вивчили п’ять останніх глобальних рецесій і склали список валют, які варто купувати в разі, якщо незабаром вибухне черговий фінансова криза.

У список валют, які збережуть тверді позиції, аналітики включили:

  • сінгапурський долар
  • японську ієну
  • швейцарський франк
  • долар США

За словами аналітика Пола Меггесі, три з чотирьох провідних валют, якими можна володіти під час рецесії – це “валюти країн, які можуть похвалитися дуже сильними позиціями на зовнішніх ринках”.

Читайте також: ПІД КИЄВОМ ЗНАЙШЛИ ТРИРІЧНУ ДІВЧИНКУ: НОВІ ПОДРОБИЦІ

Найнадійнішою в разі глобальної економічної кризи валютою в JPMorgan Chase назвали японську ієну, а найменш привабливим з “кризового ТОП-4 валют” порахували сінгапурський долар.

За словами аналітиків, долар США в даний період перебуває у вигідному становищі, оскільки є основною валютою для фінансових транзакцій в світі.

Під час криз бізнесу доводиться скуповувати американські долари, щоб розплачуватися по боргах, пояснили в американському фінгіганте.

При цьому в JPMorgan Chase попередили, що від валют країн з ринками, що розвиваються напередодні кризи варто позбуватися.

За підрахунками аналітиків, такі валюти сильно падають в кризу, втрачаючи в середньому 17% своєї вартості за два роки з початку рецесії.

Джерело.

Related Post

facebook