fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
За що зможуть звільнити і що ще зміниться для українців

Відсторонити від роботи зможуть співробітника, який, наприклад, відмовився від вакцинації, пише «Сегодня».

Якщо новий Трудовий кодекс ухвалять у запропонованій редакції, працівників зможуть відстороняти від роботи і виплачувати при цьому зарплату частково або заплатити компенсацію, зазначає директор ГО “Трудові ініціативи” Олена Михальченко.

Відсторонити від роботи можуть українця, який “знаходився в контакті інфекційних хворих”, наприклад, під час епідемії грипу. Або ж співробітників, які повинні щепитися, але при цьому відмовилися від медичного огляду і вакцинації.

Ще один варіант, якщо вчасно медичного огляду виявилося, що працівник не може виконувати свою роботу. Юрист відзначає: з документа не зрозуміло, хто повинен оплачувати медичні огляди і чи буде захищена інформація про стан здоров’я працівника.

Роботодавець може усунути від роботи співробітника, якщо виконання його роботи загрожує життю і здоров’ю дітей або завдає шкоди майну, порушує нормальну роботу юридичної особи.

“Усунути від роботи також можуть співробітника, який” порушує нормальну роботу юридичної особи “. Це оціночне судження. Кожен роботодавець може по-своєму трактувати це положення.

Якщо співробітник запізниться на п’ять хвилин, можна сказати, що порушив нормальну роботу підприємства”, – розповідає Олена Михальченко.

При цьому аботодатель зобов’язаний відсторонити від роботи без збереження заробітної плати працівника, який порушує вимоги охорони праці, не застосовує встановлені нормами засоби індивідуального або колективного захисту та / або який не пройшов інструктаж (навчання, перевірку знань) з питань охорони праці або пожежної безпеки.

“Викликає стурбованість велика кількість підстав для звільнень, це призводить до маніпуляція. Згідно ст. 92 можна звільнити за розголошення конфіденційної інформації.

Це може бути інформація про внутрішній розпорядок. Підприємство може будь-яку інформацію зробити конфіденційною”, – розповідає юрист Олена Михальченко.

Читайте також: У ЦЕНТРІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА РОЗСТРІЛЯЛИ АВТО БІЗНЕСМЕНА

Related Post