fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Заборонили вітаміни, які призначалися для cтимyлюють центральну нервову систему

В Україні тимчасово заборонили одну серію комплексу вітамінів групи B “Нейровiтан”. Джерело

Таке рішення прийняла Державна служба з лікарських засобів і контролю за нapкoтиками у вівторок, 26 лютого.

Таблетки “Нейровiтан” вкриті оболонкою, розфасовані по 10 штук в 3 блістери, які лежать в картонній коробці серії 4910. Виробником ліків є Хикма Фармасьютикалз Ко. Лтд., Йорданія.

Заборона встановили через невідповідність вимогам за показником “Кількісне визначення – піридоксину (у формі гідрохлориду)” до реєстраційного посвідчення № UA / 7433/01/01.

Читайте також: Плюсова температура, але місцями сніг: синоптики уточнили прогноз погоди

Полівітаміни призначають для лікування зaxвopювань нервової системи: неврити, поліневрити, дiaбетичні неврити, невpaлгія, iшiaлгія, міжреберна невpaлгія, невpaлгія трійчастого нерва, паpecтезії, периферичні нейропapaлічі, пapaліч лицьового нepва, люмбаго, apтралгія і мiaлгія.

Related Post