fbpx
Події
Зайцеву виправдають: повторна експертиза перевернула усе з ніг на голову, такого просто не може бути

Резонансна справа про cмepтeльнy ДTП, яку влаштувала “автоледі” Олена Зайцева у Харкові, у ході судових засідань обростає несподіваними подробицями.

Відомо, що раніше захист іншого підозрюваного в аварії, Геннадія Дронова, запросив додаткову експертизу. І її результати виявилися доволі несподіваними для громадськості.

Про висновки експертизи на своїй сторінці у Facebook написав захисник Дронова Сергій Перепелиця, назвавши їх “брехливими”.

На його думку, експерти умисно закрили очі на багато важливих деталей резонансної ДTП.

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗМІНИТЬСЯ ДАТА РІЗДВА, ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЬ ЛЮДЯМ

“На схемі вони спочатку зображують Volkswagen Touareg, який нібито перетнув кордон перехрестя кузовом автомобіля на 90 см (при загальній довжині автомобіля 476, 6 см).

A потім ці ж експерти на розкадруванні відеозапису ДTП проводять цю ж умовну лінію перехрестя перед фарами Volkswagen Touareg. І це при тому, що такий явний ляп експертизи видно неозброєним оком”, – пояснив експерт.

Захисник додав, що “такий неякісний і відверто брехливий висновок експертизи не став несподіванкою”. Такі результати явно грають на руку Зайцевій, яка усіма силами намагається вийти сухою з води.

Джерело.

Related Post

facebook