fbpx
Події
Заважала розважатися: горе-мати зробила з малюком таке, від чого волосся стане дибки

Працівники Кам’янець-Подільського відділу поліції за кілька годин розшукали молоду жінку, яка пізно ввечері, 20 серпня, віддала свою чотиримісячну доньку незнайомому чоловікові прямо на вулиці.

Незнайомець виявився добропорядним громадянином і відразу повідомив про дивну поведінку жінки працівникам поліції, а також детально її описав.

“Поліцейські викликали швидку, яка забрала немовля до лікарні, а самі всю ніч розшукували зниклу матір. Жінку знайшли тільки під ранок.

Безвідповідальною мамою виявилася 27-річна жителька одного із сіл Кам’янець-Подільського району, яка приїхала в райцентр в гості до батька немовляти. Після гучного застілля з друзями вона навіть не пам’ятала, де поділа дочку”,– повідомляють у поліції.

Читайте також: РОБОТА МРІЇ: ТОП НАЙБІЛЬШ ОПЛАЧУВАНИХ ПРОФЕСІЙ УКРАЇНИ

Весь цей час жінка думала, що дитина залишилася зі своїм батьком, який живе в Кам’янці – Подільському. У той же час батько немовляти вважав, що його співмешканка забрала дитину з собою в село.

До речі, всього у жінки на вихованні четверо дітей. Найстаршій дитині – 12 років.

Співробітники поліції склали на жінку адміністративний протокол “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків з виховання дітей”.

Тепер їй доведеться платити штраф. Крім того, правоохоронці поінформували про ситуацію відповідні органи опіки та піклування.

Джерело.

Related Post

facebook