fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Жінка відсудила у сусідів 4 млн грн, за те що їхні діти шумлять не дають їй спати

Британка поскаржилася в поліцію на нестерпне життя.

38-річна Сарвенза Фулад з Кенсінгтона (Лондон) виграла в суді більше 100 тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 3,982 мільйона грн.) за те, що діти її сусідів зверху постійно шуміли і не давали їй спати.

Сарвенза подала в суд на своїх сусідів Сару і Ахмеда ель Керрі і звинуватила їх у тому, що троє дітей подружжя перетворили квартиру в “дитячий майданчик”.

Сарвенза живе в квартирі зі своєю матір’ю, і вони удвох кожен день вели щоденник, зазначаючи шуми, які вони чули, – це були звуки холодильника, кранів, пральної машини, занадто гучне дихання; також діти бігали по квартирі весь день, кидаючись іграшками.

“Як я можу відпочити в своєму будинку, слухаючи весь цей шум? Це нестерпно. Я хочу спокою”, – заявила Сарвенза на суді.

Жінка пов’язує гучну діяльність своїх сусідів з тим, що вони зробили ремонт в квартирі і поміняли підлогу, що створило велику проблему.

Читайте також: ЯКІ КВІТИ ПОТРІБНО ДАРУВАТИ КОХАНИМ ЖІНКАМ НА 8 БЕРЕЗНЯ

Сім’я з трьома дітьми переїхала в будинок ще в 2010 році. Сарвенза стверджує, що чоловік і жінка Ель Керрі повинні були хоча б застелити килимами підлоги, щоб не було чутно такого шуму, однак ті цього не зробили.

Офіцери поліції, які приходили засвідчити шум в квартирі, відзначили, що навіть опівночі діти починають грати, і це чутно в будинку.

З огляду на свідчення Сарвензи, її матері та офіцерів поліції, суд задовольнив прохання жінки виплатити їй матеріальну компенсацію за порушення спокою, а також ухвалив будівельну компанію виконати роботу по установці шумоізоляції в будинку.

За рішенням суду Сарвенза Фулад отримає від Сари і Ахмеда ель Керрі 107 397 фунтів стерлінгів.

Джерело.

Related Post