fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Світ
Жінка відсудила у сусідів 4 млн грн, за те що їхні діти шумлять не дають їй спати

Британка поскаржилася в поліцію на нестерпне життя.

38-річна Сарвенза Фулад з Кенсінгтона (Лондон) виграла в суді більше 100 тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 3,982 мільйона грн.) за те, що діти її сусідів зверху постійно шуміли і не давали їй спати.

Сарвенза подала в суд на своїх сусідів Сару і Ахмеда ель Керрі і звинуватила їх у тому, що троє дітей подружжя перетворили квартиру в “дитячий майданчик”.

Сарвенза живе в квартирі зі своєю матір’ю, і вони удвох кожен день вели щоденник, зазначаючи шуми, які вони чули, – це були звуки холодильника, кранів, пральної машини, занадто гучне дихання; також діти бігали по квартирі весь день, кидаючись іграшками.

“Як я можу відпочити в своєму будинку, слухаючи весь цей шум? Це нестерпно. Я хочу спокою”, – заявила Сарвенза на суді.

Жінка пов’язує гучну діяльність своїх сусідів з тим, що вони зробили ремонт в квартирі і поміняли підлогу, що створило велику проблему.

Читайте також: ЯКІ КВІТИ ПОТРІБНО ДАРУВАТИ КОХАНИМ ЖІНКАМ НА 8 БЕРЕЗНЯ

Сім’я з трьома дітьми переїхала в будинок ще в 2010 році. Сарвенза стверджує, що чоловік і жінка Ель Керрі повинні були хоча б застелити килимами підлоги, щоб не було чутно такого шуму, однак ті цього не зробили.

Офіцери поліції, які приходили засвідчити шум в квартирі, відзначили, що навіть опівночі діти починають грати, і це чутно в будинку.

З огляду на свідчення Сарвензи, її матері та офіцерів поліції, суд задовольнив прохання жінки виплатити їй матеріальну компенсацію за порушення спокою, а також ухвалив будівельну компанію виконати роботу по установці шумоізоляції в будинку.

За рішенням суду Сарвенза Фулад отримає від Сари і Ахмеда ель Керрі 107 397 фунтів стерлінгів.

Джерело.

Related Post