fbpx

120 байкерів влаштували випускний для дівчини, над якою знущались однокласники через xвopoбy

16-річна Шеннон Парціфер їз британського Гопорта не пішла на випускний, бо однокласники знущалися з неї через серйозну xвopoбу: у Шеннон виразковий коліт і артрит, пише Gazeta.ua

Для випускного вона все ж купила сукню, але в останній момент передумала йти, злякавшись насмішок.

“З цим було складно впоратися. Раніше вони називали мене найстрашнішими іменами, я навіть не можу повторити їх”, – розповіла дівчина. Їй довелося змінити номер телефону, але знущання не припинялися в соцмережах.

Дізнавшись про це, її мати Клер розмістила фотографію Шеннон у сукні в Facebook. Історія дівчини зворушила людей.

Понад сто друзів і родичів прийшли на імпровізований випускний, який був влаштований спеціально для Шеннон. Там був і банкет, і декорації, і дискотека. 120 байкерів з Gosport Scooter Club допомогли з opгaнізацією свята.

“Це було просто супер. Було приємно поспілкуватися з усіма і подякувати їм за зусилля. Це було навіть краще, ніж я могла собі уявити. Набагато краще, ніж якби я пішла на свій випускний вечір.

Краща частина – коли приїхали байкери. Я знала, що вони приїдуть, але й подумати не могла, що буду кататися на триколісному мотоциклі”.

Виступаючи перед вечіркою Шеннон, директор школи сказав: “Альтернативний випускний – прекрасна ідея. Це відмінний приклад позитивної допомоги соціальних мереж”.

Читайте також: У ШВЕЙЦАРІЇ ВІДКРИЛИ НАЙДОВШИЙ У СВІТІ ПІДВІСНИЙ МІСТ (ФОТО)

You cannot copy content of this page