fbpx
Breaking News
Смакувати ці пісні котлетки – одне задоволення! Дітки, як чують цей аромат, вмить прибігають на кухню. Кликати їх до столу, вам точно не прийдеться. Це я вам гарантую!
Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало
– Я то тут до чого? Сама нагуляла, сама і виховуй. Я ж не винна, що у дівчинки немає ні тата, ні інших бабусь з дідусем. Батьки невістки теж не хочуть приймати цю дівчинку. Вони свого часу попереджали, що дитини, народженої поза шлюбом не приймуть
Два роки тому ми завели собаку і кішку, так батьки чоловіка обурилися, кажуть, краще б дитину усиновили, а не перекладали час і гроші на тварин. Мені так боляче було це чути, адже відмовився від такого варіанту саме чоловік, а винна, як завжди – я
Друзі, якщо ви це не готували і не куштували, то гріш вам ціна. Записуйте, бо такий рецепт повинен бути в записнику кожної господиньки
Молитва
15 вересня моляться до Калузької ікони Божої Матері, яка допоможе кожному, хто зверниться до неї зі щирою молитвою. Вона допомагає зцілитися від фізичних і душевних недуг

Калузька ікона Божої матері відзначається Православною церквою як чудотворна, вважається покровителькою Калуги і Калузької області.

Святкування на честь ікони відбувається 4 рази на рік. Джерело

Чудотворна ікона допоможе кожному, хто звернутися до неї зі щирою молитвою. Вона допомагає зцілитися від:

  • фізичних і душевних нeдeг;
  • глyxoти та інших хвopoб opганів слуху;
  • від пapaлічу;
  • xoлери і чyмu.

До неї звертаються при травмах і тiлесних yшкодженнях.

Читайте ткож: 15 вересня: яке свято, прикмети і що не можна робити

Щоб Божа Матір допомогла до неї потрібно правильно звернутися. Перед святим ликом необхідно стати на коліна і прочитати Топар Богоматері в честь Її святого лику:

Сама молитва звучить так:

О Пресвята Діво, Мати Христа Бога нашого, Царице неба і землі! Вислухай Багатохворобливого зітхання сердець наших; зглянься з висоти святої Твоєї на нас, з вірою і любов’ю майбутніх перед чудотворною Твоєю іконою і з розчуленням моляться Тобі, Владичице!

Допоможи нам, Пресвята Богородице, святу Православну віру до кінця днів наших непорочно збережи, у всіх заповедех Господніх неухильно ходити і визволи нас від згубних душевредним навчань.

На Твою Царице неба і землі, милість сподіваємося, раби Твої: очисти уми наша від гріховних помислів, душевного розслабленому, обуреванія пристрастей, від спокус, спокус і гріхопадінь; Бо Ти, Владичице, міцне притулок грішників, що каються.

Споруди нас із глибини гріховної і істинним покаянням, просвіти серця наші та гастав на правельний шлях; всякому ж благому і богоугодної справи навчитися і утверди; вклади, Владичице, в серця наші дух страху Божого, дух благочестя, дух лагідності, смирення, терпіння, незлобия; пом’як зла серця наша і пошли нам ревнощі про порятунок ближніх наших.

Врозуми і навчи нас, про Всемилостива Заступниці наша, како безгрішні ходити по шляху земного цього житія: що Ти, Пресвята, весі віру нашу, і уповання наше Видиш. Про Владичице світу!

Скорботних утеши, хто бідує допоможи; збережи від грому, згубного вітру, лютих, смертоносної виразки, розбрату, навали ворогів країв. О Пресвята Богородице! Всім нам даруй звернення на шлях істинний і християнську кончину життя нашого, у пошані, мирно, Святих Тайн причетності. Вислухай нас, Матір Божа! Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

 

Читання молитви повинно супроводжуватися чистими помислами, почуттям cмирення і благоговіння перед Господом.

Related Post

facebook