fbpx

20-річна мати з 5-річним сином зникли безвісти

У поліції за фактом зникнення жінки з дитиною відкрили кримінальне провадження.

Жінка з дитиною була на процедурах у обласній лікарні. Після того мала повертатися додому в райцентр Арциз. Проте так і не доїхала. Телефон жінки не відповідає.

Про це кореспондентові Gazeta.ua розповіла одеський волонтер Катерина Ножевнікова.

“Тиждень тому Олена з сином приїхала на чергову перев’язку у опікове відділення. Дитина ошпарилася окропом, і після численних операцій потребує постійної медичної допомоги. Його опіки та рубці постійно потрібна мастити спеціальним кремом.

Після процедур ми забрали жінку з дитиною та відвезли на маршрутку до Арциза. Залишили на залізничному вокзалі. Відомо, що жінка додому так і не доїхала, вона повернулася в Одесу. Телефон не відповідає.

На Олену це не схоже, вона відповідальна жінка. До всього, вдома на неї чекають ще двоє малих дітей. Не могла їх покинути напризволяще. Дітей поки забрали їхні тати. А сестри зниклої написали заяву до поліції”, – розповіла Катерина Ножевнікова.

Олена не планувала залишатися в Одесі. Хотіла повернутися додому та віддати Максима до дитячого садка. Волонтери хвилюються, що жінку десь можуть утримувати силою.

Читайте також: ДЕПУТАТА, ЯКИЙ ПІДНЯВ РУКУ НА ШКОЛЯРА, ВИГНАЛИ З ПАРТІЇ

You cannot copy content of this page