fbpx
Лайфхаки
3 способи відпочити, якщо до відпустки ще далеко

Про те, як пережити робочі будні і не перегоріти, якщо з якихось причин ви не можете взяти відпустку.

1. Змініть обстановку

Безліч психологічних експериментів і досліджень підтвердили, що зміна обстановки позитивно впливає на наш настрій і продуктивність.

Щодня бачити один і той же стіл, комп’ютер і чотири стіни кабінету, звичайно, стомлює. Якщо обстановка на робочому місці стала дратувати вас, значить, настав час щось змінити. Інакше робота буде викликати все більше негативних емоцій.

Читайте також: ЯКУ ЇЖУ ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ЇСТИ РАЗОМ, ЩОБ ЗРОБИТИ ІДЕАЛЬНЕ ТІЛО

Не обов’язково робити кардинальні зміни. Можна просто поміняти заставку на робочому столі, повісити картину, поставити на стіл дороге серцю фото, горщик з кімнатною рослиною, забавну іграшку або сувенір.

Якщо є можливість, переставте стіл в інше місце або попрацюйте в іншому приміщенні.

2. Змініть розпорядок дня

Ми часто боїмося змін і не наважуємося зробити щось незвичне. Однак така поведінка може мати негативні наслідки. Ми чіпляємося за усталені порядки, навіть якщо вони не приносять користі.

Навіть найменші зміни в розпорядок внесуть різноманітність і новизну і підвищать вашу концентрацію.

Перенесіть вечірні тренування в залі на ранок перед походом на роботу, снідайте в іншому місці або знайдіть нові методи виконання стандартних завдань.

3. Вимкніть смартфон

Ця рада може звучати нереалістично, адже без телефону в наші дні нікуди. Однак час, витрачений в інтернеті, можна провести набагато цікавіше і продуктивніше.

Не варто перевіряти пошту і відповідати на робочі листи під час посиденьок з друзями або рідними.

Звичайно, не потрібно зникати і уникати дзвінків в неробочий час. Просто не дозволяйте пристроїв віднімати у вас багато часу і сил.

Може, в найближчому майбутньому у вас і не передбачається повноцінної відпустки, але можна спробувати трохи відволіктися від робочих проблем і не сприймати їх близько до серця.

Джерело.

facebook