fbpx

300 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України від Ігоря Кондратюка: “Україна переможе! Росіяни будуть вигнані з нашої землі або зариті глибоко в неї”. Фото чека. Ведучий легендарного “Караоке на Майдані”пояснив, чому хвалиться своїм вчинком

“Україна переможе! Росіяни будуть вигнані з нашої землі або зариті глибоко в неї”. 

Відомий український ведучий та продюсер Ігор Кондратюк перевів на підтримку  Збройних сил України 300 тисяч гривень.Про це він повідомив 12 березня у себе у Facebook, розмістивши фото чека.

“Україна переможе! Росіяни будуть вигнані з нашої землі або зариті глибоко в неї. Допомагаємо нашій армії, як можемо: волонтеримо, викриваємо позиції ворога, шукаємо підтримку – моральну та матеріальну – по всьому світу. Мій військовий досвід закінчився у 1983 році після закінчення військової кафедри КНУ ім. Героям слава!” – написав Кондратюк.

Ведучий легендарного “Караоке на Майдані” пояснив, чому публічно хвалиться своїм вчинком. Ігор Кондратюк наголосив, що вважає за краще займатися благодійністю без зайвого розголосу, але в даному випадку оприлюднив чек для того, щоб його підписники іі друзі наслідували його приклад.

“Бо якщо не ми, то хто? І якщо Україну не врятують ЗСУ, то хто?” – зазначив він.

Дуже достойний вчинок ведучого!

Слава Україні і ЗСУ!

За нами – правда і перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, сторінка Фейсбук Ігоря Кондратюка

You cannot copy content of this page