fbpx
Шоу-бізнес
43-річна зірка Голлівуду українського походження Міла Йовович набрала майже 22 кг! Здогадайтеся, чому? Щаслива актриса відверто поділилася, що причина у таких змін – радісна! Міла розповіла про особисті переживання і щастя.

Міла Йовович зізналася, що дуже поправилася, передає Формат.

А все тому, що 43-річна Міла Йовович зовсім скоро стане мамою – вже в третій раз!

Актриса, яка славиться своєю відвертістю і чесністю, днями написала великий пост в Інстаграмі, в якому розповіла, що дуже поправилася.

«Я набрала майже стільки ж, скільки і під час минулих вагітностей – близько 22 кілограмів. Поки що. Але це просто показник того, що ваше тіло робить те, що має. Скажу, що я не тренувалася під час цієї вагітності, як під час минулої. Але я ж суперпараноїк і просто дуже обережна, щоб не допустити нічого, що потенційно може призвести до викидня», – написала артистка.

На жаль, Міла знає, про що говорить: в травні цього року Йовович відверто розповіла про те, що їй довелося перервати третю вагітність в 2017 році на терміні чотири з половиною місяці.

Читайте також: САЛАТНІ КУЛЬКИ – ЦЕ ГАРНО, ЛЕГКО, СМАЧНО І ЗРУЧНО! ОСНОВА ОДНА – ВАРІАНТІВ БЕЗЛІЧ, МОЖНА ЕКСПЕРИМЕНТУВАТИ ЯК ЗАВГОДНО! ПРОПОНУЮ ВАМ 6 СВОЇХ ПЕРЕВІРЕНИХ УЛЮБЛЕНИХ ВАРІАНТІВ.

В цей час вона перебувала на зйомках в Східній Європі: «Мені довелося пережити штучні пологи, але головне – весь цей час я була в свідомості. Це був найбільш болісний і страшний досвід в моєму житті, мені досі сняться кошмари».

Також Міла розповіла підписникам, що в її вагітності є незрівнянна користь – значно округлі форми.

«У будь-якому випадку, плюсом є те, що до мене повернулися мої “мамині груди”, що дуже цікаво для дівчини, яка завжди була плоскою, як дошка. Так що я насолоджуюся моментом, поки він триває!», – передает джерело.

За матеріалами:

facebook