fbpx
Шоу-бізнес
47-річна зірка повідомила про народження первістка! Вона сяє від щастя!

Радісна новина прилетіла до нас з зіркової сім’ї Камерон Діас і Бенджі Меддена. Пара повідомила про народження первістка, пише ТСН.

47-річна Камерон Діас та її 40-річний чоловік Бенджі Медден повідомили на своїх сторінках в Instagram, що стали батьками дівчинки. Як саме маля з’явилося на світ, пара не уточнила.

Фото дитини зірки не стали публікувати, тому що ведуть досить закритий спосіб життя і не хочуть надмірної уваги до себе.

Але, написали наступне: “Вона одразу ж підкорила наші серця і по-справжньому доповнила нашу сім’ю. І ми раді поділитися цією чудовою новиною з вами. Ми не будемо публікувати її фотографії, тому що хочемо захищати її, а також не хочемо ділитися якими-небудь подробицями за винятком того факту, що вона неймовірно мила”, – написало подружжя.

“Вітаємо всіх з Новим роком від сім’ї Медденів! Ми неймовірно щасливі вступити в нове десятиліття разом з нашою новонародженою дочкою Раддікс Медден”.

Читайте також: ДЖАМАЛА ПРО СВІЙ НАЙБІЛЬШИЙ ЗАРОБЛЕНИЙ ГОНОРАР І ПРО ТЕ, ЩО ЗАРАЗ ВІДБУВАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ: “ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ РОЗВИВАТИ КРАЇНУ І ПОКРАЩУВАТИ ДОБРОБУТ ГРОМАДЯН, МИ ЗМУШЕНІ ВКЛАДАТИ ВСІ КОШТИ САМЕ В ВІЙНУ.”

Related Post