fbpx
Шоу-бізнес
Джамала про свій найбільший зароблений гонорар і про те, що зараз відбувається в Україні: “Замість того, щоб розвивати країну і покращувати добробут громадян, ми змушені вкладати всі кошти саме в війну.”

Сусана Джамаладінова, відома під псевдонімом «Джамала», українська співачка і переможниця міжнародного шоу «Євробачення 2016», в своєму недавньому інтерв’ю розповіла, що думає про ситуацію в Україні та про свій найбільший гонорар.

За словами співачки, найбільшою сумою, яку вона заробила було 250 тисяч доларів. За ці гроші можна купити собі квартиру в центрі Києва.

Але розповідати подробиці Джамала відмовилася, мовляв, у неї за контрактом є певні умови.

На питання про те, що на думку Джамали, зараз відбувається в Україні, вона відповіла, що на країну зараз величезний вплив має війна, розв’язана Російською Федерацією.

Співачка стурбована тим, що східна частина українських земель окупована агресором, і люди гинуть там кожен день в спробах захистити свою батьківщину. І замість того, щоб розвивати країну і покращувати добробут громадян, ми змушені вкладати всі кошти саме в цю війну.

Читайте також: АДА РОГОВЦЕВА РОЗПОВІЛА, ХТО ДЛЯ НЕЇ СТАВ ЛЮДИНОЮ ДЕСЯТИЛІТТЯ, А ХТО – РОЗЧАРУВАННЯМ. ДУМКА ЦІЄЇ ЖІНКИ ВАРТА УВАГИ І ПОВАГИ!

Але всупереч всім бідам, в Україні за останній час з’явилося нове покоління талановитих артистів, які користуються  популярністю і збирають величезну кількість людей на своїх концертах. Вони гастролюють по всьому світу і з кожним разом завойовують все більшу кількість шанувальників. Звучить українська музика ані трохи не гірше американської чи британської. Ми перестали відставати від інших розвинених країн, скажімо, як 10 років тому, – говорить співачка.

– Популярних артистів на початку 2010-х, які виконували свої пісні не тільки українською або російською, а й англійською, не було взагалі. Зараз же, безліч українських артистів виконують свої пісні англійською і збирають багатотисячну аудиторію. Наші хлопці гастролюють від Нью-Йорка до Сіднея. І як показує практика, навіть на українському пісня може стати світовим хітом, – пише, передаючи слова співачки, Новий Формат.

Related Post