fbpx
Здоров'я
5 харчових звичок, що допомагають худнути

Щоб схуднути та оздоровити opгaнізм, потрібне не лише зменшення калорій, котрі споживаємо. Важливо завести корисні харчові звички, що оптимізують роботу травлення.

Усього 5 нових звичок значно покращать стан вашого здоров’я.

Своєчасний сніданок. Першу їжу шлунок має отримати не опівдні, а саме вранці, невдовзі після пробудження. Сніданок має хоча б частково складатися з молочних продуктів, фруктів або круп. Якщо апетит зовсім відсутній – можна випити смузі чи свіжий сік.

Повільна трапеза. Повноцінний прийом їжі має тривати від 20 до 30 хвилин. При цьому важливо просто їсти, а не поєднувати обід та гаджети. Харчування перед екраном чи нашвидкоруч призводить до з’їдання більших порцій.

Читайте також: ВІСІМ СИМПТОМІВ ПОЧАТКУ СЕРЙОЗНОЇ XВOPOБИ СЕРЦЯ

Вдосталь клітковини. Вона регулює апетит, а також прискорює появу відчуття ситості під час їжі. Клітковина міститься в бобових, горіхах, фруктах та овочах.

Багато води. Вона не додає калорій, проте очищує організм. Якщо перед їжею випити стакан води, забагато не з’їсте. Замість чаю та кави також можна пити воду з лимоном. Це перевірений засіб від спраги, який ще й виводить токсини.

Корисні перекуси. Це можуть бути овочі, горіхи, фрукти. А от вживання в якості перекусів солоних закусок або солодощів призведе до накопичення зайвого жиру.

Щоб довше не відчувати голоду, дієтолог Оксана Скиталінська радить вживати продукти з низьким глікемічним індексом.

Крім того запевняє, що перекуси є небезпечними і можуть призвести до цукрового діабету. А от 2-3 разове харчування зменшує ризик запальних процесів, уповільнює знос і старіння організму.

Джерело.