fbpx
Лайфхаки
5 корисних побутових секретиків, які знадобляться кожній господині! Мені стали у пригоді, ділюся і з вами! Вони точно полегшать ваш побут!

Сьогодні розповімо вам про п’ять хитрощі, які суттєво полегшать ваш побут.

Плями на лаковому взутті

Насправді, вивести ці плями неймовірно легко. У виведенні цієї неприємності допоможе склянка простої води, в яку додати потрібно 1 ст. л. оцту. Цим розчином слід потерти забруднену взуття.

Повернути білизну

Зазвичай в таких випадках ми звертаємося за допомогою до відбілювачів. Однак є більш бюджетний варіант.

Наступного разу додайте у пральну машинку кілька таблеток аспірину. Можна навіть замочити в аспірині перед пранням білий одяг. І він стане як новий.

Неприємний запах в холодильнику

Для того, щоб з вашого холодильника не доносився сторонній запах, слід покласти в нього кілька використаних чайних пакетиків.

Почистити апельсин

На нижній і верхній частинах фрукта зріжте щільні ділянки шкірки. А один неглибокий надріз уздовж зробіть ножем таким чином, щоб з’єднати основу і верхівку апельсина. Важливо не дістати надрізом до м’якоті.

Правильно змішати продукти в блендері

Щоб всі інгредієнти перемішалися в блендері рівномірно і без грудочок, потрібно спочатку залити в нього рідину, а вже потім додавати все інше. Тоді утворюється воронка, в яку потраплять всі продукти і зіб’ються в пюре.

You cannot copy content of this page