fbpx

5 простих звичок, які допоможуть стати енергійною людиною

Сучасний темп життя вимагає від нас стресостійкості, витривалості та енергійності, аби успішно реагувати на постійні виклики. Проте не всім вдається бути бадьорим, робити “купу справ” і при цьому не стомлюватися.

Рекомендуємо, список із декількох простих правил на щодень, які допоможуть стати набагато енергійнішими.

Ситний, збалансований сніданок

Якщо ви почуваєтеся мляво – варто перевірити свій раціон. Ні в якому разі не можна пропускати основні прийоми їжі, такі як сніданок, а також вживати переважно оброблені і багаті на глюкозу продукти. Сніданок повинен забезпечити вас енергією та сприяти стабільному рівню цукру в крові.

До прикладу, можна поєднати свіжу скибочку цільнозернового тосту з авокадо, яйцем або копченим лососем. Такий бутерброд допоможе мозку бути в тонусі до обіду.

Покращуйте свої комунікативні навички

Постійна соціальна взаємодія вимагає великих затрат ментальної енергії. Проте ваша здатність ефективно спілкуватися з іншими людьми має безліч позитивних наслідків для вашого особистого і професійного життя.

Тому, аби не відчувати стрес перед кожним новим знайомством, фахівці радять щодня вдосконалювати свої соціальні навички. Для цього, першочергово, не потрібно боятися бути відкритими з людьми.

Розвивайте свої творчі здібності зранку

Якщо ранкові заняття у спортзалі не для вас, можна потренувати… мозок! Приділяти час своєму хобі чи творчим умінням корисно саме після пробудження. Гра на музичному інструменті, в’язання, вишивання, ранкове караоке в душі чи будь-яке інше ваше захоплення стане чудовим видом “розумового тренування”.

Пийте більше води

Здається, це загальновідоме правило, проте все більше людей скаржаться на тривожні симптоми зневоднення. Недавнє дослідження у Великобританії показало, що кожен п’ятий не знає, скільки води слід випивати щодня.

А ті, хто недооцінюють споживання H2O, найчастіше втомлюються, дратівливі, нездатні сконцентруватися і постійно споживають нездорові продукти.

Щоб боротися з цим, більшість фахівців рекомендують середньостатистичному дорослому випивати 8 склянок води протягом усього дня і намагатися уникати споживання кави або соку, які, залежно від рівня цукру, можe зневоднити вас ще більше.

Читайте також: ЯК ЗАКІНЧИТИ СКЛАДНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ЩАСЛИВИМ

Відкладіть усі ґаджети і засинайте!

Згідно з даними Національного фонду сну, той же таки середньостатистичний дорослий потребує від семи до восьми годин міцного сну. Тому, аби ваше “завтра” було енергійним, вимкніть телевізор перед тим, як вкладатися в ліжко.

Відкладіть свій телефон чи інші ґаджети, та спробуйте заснути, адже всі захопливі шоу, повідомлення чи листи можуть почекати і до ранку.

You cannot copy content of this page