fbpx
Лайфхаки
5 речей, які зроблять вас щасливішими і допоможуть знайти сенс

У кожного є покликання. Але є і загальні для всіх людей речі, які допомагають нам стати щасливішими.

Покликання – розуміння призначення, яке дає мету і усвідомленість в справах. Якщо ми розуміємо, яке у нас покликання, значить, нам відомо, як і для чого ми добиваємося цілей в житті і навіщо живемо в принципі.

Протягом історії можна побачити безліч сценаріїв, коли люди, усвідомлюючи своє покликання, міняли цей світ. А як нам зрозуміти своє покликання?

Є як мінімум п’ять речей, до яких ви покликані і які не залежать від обставин.

1. Ви покликані працювати

Неважливо, яке у вас віросповідання, колір шкіри або очей. Неважливо, про що ви мрієте. Кожна людина створена, щоб працювати.

У хорошому сенсі цього слова. Речі про рабство, звичайно, немає, але ніде і ніколи не зустріти людей, впевнених, що лінь – це круто, а праця – доля близьких.

Лише за допомогою завзятості ми добиваємося поставлених цілей, і про це ж твердить приказка про працю та ставок. Трудитися – це рішення, ні про яку мотивацію тут мова не йде. Якщо ми хочемо чогось досягти, то праця – краще, що може нам допомогти.

Читайте також: 10 НОВОРІЧНИХ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ЧОЛОВІКА

2. Ви покликані піклуватися про близьких

У переважної більшості людей на планеті є мама, тато і інші родичі, але практично всі ми з віком віддаляємося від батьків.

Ми займаємося своїм життям, навчанням і роботою, іноді прикриваємося хобі або особистим життям, щоб виправдати брак уваги по відношенню до батьків. І мова навіть не про серйозні проблеми, а про звичайну увагу.

Турбота – це не нейтралітет, це якісь дії. Це більше, ніж просто приятельські відносини. І якщо раптом ви зараз спробуєте заявити, що з вашими батьками неможливо побудувати хороші відносини, то варто кілька разів подумати.

Деякі люди мріють мати або повернути батьків. Якщо з вашими зараз все в порядку, просто зателефонуйте їм. Турбота = справи.

3. Ви покликані розвиватися

У вас може бути тисяча талантів, але якщо ви не будете вкладати час і сили, то все це так і залишиться на зародковому рівні.

Прийняли рішення займатися грою на музичному інструменті – дійдіть до кінця і станьте професіоналом. А якщо хочеться здатися, нагадайте собі про те, для чого ви це робите.

Якщо йдете на роботу, то не варто думати про неї як про кабалі, де ви проводите 40 годин в тиждень, але задумайтеся про те, що і як зробити більше і краще, щоб проявити себе.

Кожен учений, філософ, творча людина не шкодували себе і працювали на 200%. Наприклад, Томас Едісон ділився, що до 50 років він працював в середньому по 18 годин на день. Ось це завзятість!

4. Ви покликані передавати знання іншим

Знання, які ми отримуємо від батьків, в університеті, читаючи літературу і вивчаючи інтернет, дані нам не для того, щоб заховати все це у себе в голові і ні з ким не ділитися.

Ваш досвід, знання, інформація про всі сфери життя потрібна, щоб ви підтримували, надихали і наставляли інших.

Не ховайте свої таланти, реалізуйте їх і передавайте іншим! Можливо, в молодості це здається не дуже актуальним заняттям, але з часом процеси навчання і наставництва придбають величезну важливість.

5. Ви покликані робити добрі справи

Люди в цьому світі нікому нічого не винні. Так думають багато. Головне – не робити нічого поганого, а інше неважливо. Це не так! Є ситуації, коли і бездіяльність носить негативний характер. Пройти повз нужденного – не погано чи що? Побачити літньої людини в громадському транспорті і не поступитися місцем – нормально це?

Недостатньо просто не робити поганого, нам потрібно робити гарне, щоб бути хорошими людьми.

Не думайте, що добрі вчинки – доля інших людей. Допомагати, дарувати, підтримувати – завдання кожного з нас.

На завершення хочеться сказати, що у кожного з нас є мрія і є таланти. І, напевно, є місія на цій землі, яку ми називаємо покликанням . Але це не означає, що все інше неважливо.

Трудитися, піклуватися про батьків, розвиватися, наставляти інших людей і робити добрі справи – кожна частина має значення, і ми не можемо відбутися і бути повноцінними без цієї бази. Зате, якщо ви виконуєте всі п’ять пунктів, шанси знайти своє покликання і здійснити його зростають багаторазово.

Джерело.

Related Post