fbpx

5 способів побудувати гармонію між братами і сестрами

Часто брати і сестри не можуть знайти спільну мову, ведучи між собою війну. Однак існують кілька способів того, як можна було навчити дітей взаємодіяти один з одним і побудувати дружбу на довгі роки.

  • Не порівнюй їх

Ніщо не приносить більшої шкоди відносинам братів і сестер, ніж порівняння їх академічних або позанавчальних досягнень.

Чесно говори про індивідуальні навички та вміння кожної дитини, які варто розвинути, але не порівнюй їх між собою для того, щоб мотивувати.

  • Поселити їх в одній кімнаті

Деякі діти відокремлюють свій особистий простір стрічкою або сперечаються про такі речі, як вимкнути або включити світло.

Однак ці загальні конфлікти можуть в кінцевому підсумку навчити тому, що можна домовитися і піти на компроміс. Найвідвертіші розмови можуть статися під час нічних розмов.

Читайте також: ЯК НАЗАВЖДИ ЗАБУТИ ПРО КОНТАКТНІ ЛІНЗИ І ОКУЛЯРАХ

  • Втрутитися, коли вони сваряться

Існує велика різниця між сваркою і рішенням проблем. Забудь про те, що дітям краще розбиратися між собою, особливо якщо вони починають битися.

Замість цього навчи їх вирішувати конфлікти спокійно, наприклад, висловлюючись по черзі.

  • Навчи просити вибачення щиро

Замість того, щоб змусити сердитого дитини сказати, що він жалкує (це призведе лише до нещирим вибачень), дай йому охолонути.

Потім поговори з ним про те, як виправити свою помилку, зробивши добру справу, наприклад, прибрати іграшки сестри або написати братові добру записку.

  • Передбач, запобігти і підготуй

Якщо твої діти лаються кожен раз, коли вони починають робити домашню роботу або грають, заздалегідь поділися своїми очікуваннями щодо їхньої поведінки з ними і попроси використовувати свої навички вирішення конфліктів.

Джерело.

You cannot copy content of this page