fbpx

5 вправ для того, щоб мрії збувалися

У всіх є заповітна мрія, і, якщо ви зараз не йдете до неї впевненим кроком, у вас проблеми. У якийсь момент ви можете зрозуміти, що самі не знаєте, чого хочете. Уникнути цього допоможуть п’ять уроків з книги «Давно пора!» Барбари Шер, передає Лайфхакер.
1. Заведіть уявних друзів

Якщо ви поки тільки лежите в напрямку своєї мрії, вам не завадять союзники. Ті, хто ніколи не буде критикувати вас або тиснути на совість, але обов’язково підкаже щось путнє у важкій ситуації.

Не знаєте, де взяти союзників прямо зараз? Придумайте їх! Як американські індіанці, що закликають духів.

Кого ви хотіли б бачити на своєму боці? Аристотеля, Бейонсе, Гаррі Поттера? Нехай це будуть герої книг і фільмів, реальні і вигадані персонажі, друзі дитинства або ваша собака.

Придумайте, хто і де буде сидіти у вашому будинку або робочому кабінеті. Кожен раз, коли ви будете сумніватися в своїх силах, уявіть, що кожен з них сказав би вам. Вчіться приймати поради та допомогу, записуйте підбадьорюючі репліки ваших союзників. Все це допоможе в пошуку реальних союзників в майбутньому.

2. Розберіться в своїх почуттях

Одна з проблем сучасного світу в тому, що ми ховаємо свої почуття. Не тільки від оточуючих, але і від самих себе. Ми вважаємо неприпустимим злитися на свою дитину або заздрити найкращому другові. Але досягти мети складно, поки не розберешся в собі. Тому вчіться прислухатися до внутрішнього голосу, і перестаньте відгороджуватися від людей словами «все нормально».

Читайте також: «Беріть квиток в один кінець»: Полякова дала пораду незаміжнім українкам

Є страх, щастя, гнів і мільйон їх похідних. І всі люди ці почуття відчувають.

Можна залишатися гарною людиною і відчувати заздрість і злість. Це нормально. А ось забороняти собі це – вже навпаки.

Складіть список емоцій, які ви в своєму житті відчули. А тепер кожен день ставте галочку поруч з тією емоцією, яку відчуваєте. Через якийсь час проаналізуйте свій «щоденник почуттів»: він багато про вас скаже. Чи не занадто часто ви турбуєтеся? Зовсім не буває грайливого настрою? Тоді потрібно зрозуміти, звідки це взялося, і звільнитися від негативу.

3. Зробіть футболку для лузера

Замість того щоб скаржитися, що щось не виходить, дозвольте собі побути зухвалим і грубим. Придумайте собі серію футболок для лузерів. Які фрази-ричалкі на них з’явилися б? Наприклад, такі:

Прохання не обіймати!
Я теж хочу бути улюбленцем!
Чому косячать вони, а крайній завжди я?
Насправді я високий!
Що я вам там повинен заслужити ?!
Мені потрібна квартира!
Н
е годуй мене!
Так, мені добре! Що, дратує?

Дайте волю фантазії, відвести душу завжди приємно.

Читайте також: 10 «підслуханих» історій про добро, які проймають до мурашок

4. Перестаньте розбирати мотлох

Вдома бардак, і ви відчуваєте свою вину через це? Перестаньте, ви ніколи не отримаєте перемогу над хаосом. Безлад в будинку утворюється невипадково – так діє наша підсвідомість, коли намагається на щось натякнути. Це ваш спосіб вирішити якусь проблему. Мотлох створює відчуття, що у вас повно важливих справ, але до них не доходять руки.

Уявіть, що ви наведете ідеальну чистоту, чи зможете ви жити на сторінці каталогу меблевого магазину? Ні.

Залишати мотлох не можна: безлад порушує душевний спокій, а мрії потрібно більше простору.

Навчіться відрізняти дійсно важливі елементи свого життя від надуманих. Для цього не потрібна генеральне прибирання, почніть зі свого столу. Приберіть з нього всі важливі документи в надійне місце, розсортуйте старі журнали, викиньте сміття, віднесіть кухоль на кухню.

Дайте собі слово викидати 10 предметів щомісяця або прибиратися по 10 хвилин в день. Скоро ви відчуєте, що ваш будинок став світлішим і просторішим, а вільного часу – більше. Ід осить відчувати почуття провини: ми народжуємося на світ не для того, щоб розгрібати непотріб.

Читайте також: Повернути товар неможливо: в українських магазинах винайшли новий спосіб «розводу» клієнтів

5. Напишіть прес-реліз

Напишіть три уявних прес-релізи і присвятіть їх собі. Перший повинен бути абсолютно фантастичним. Наприклад, про те, як ви купили яхту за 200 тисяч євро і вирушили на власний острів в Середземному морі.

Другий реліз присвятіть вашому життю через три місяці. Якщо сьогодні 7 липня, то датується прес-реліз 7 жовтня. Подія, про яку ви напишете, має бути більш правдоподібною. Наприклад, опишіть, як ви вирушили у відпустку, купаєтеся в морі і радите відвідати який-небудь ресторанчик в затишному кварталі.

Третій прес-реліз повинен бути про вас через два роки. Напишіть про самому чудову подію, яке можете уявити. Припустимо, ви купили будинок в Іспанії і готуєтеся до переїзду.

Здається, що це не має відношення до реального виконання мрії? Помиляєтеся. Це ваша генеральна репетиція.

Не відмовляйте собі в мріях. Тепер у вас є як мінімум п’ять вправ, що ведуть до мети.

You cannot copy content of this page