fbpx
Суспільство
56-річний українець показав, як після розлучення сам виховує 4 дітей

56-річний Костянтин Сорока з села Сальник Калинівського району Вінницької області сам виховує чотирьох дітей – 3-річну Іванну, близнюків 4-річних Миколи та Костянтина і 5-річного Георгія.

Їхня мати Наталю Лобастовою позбавили батьківських прав в позаминулому році. Жінка зловживає алкоголем. Джерело

У дворі Сороки не перестає гавкати собака. У альтанки стоїть двоє саней. Ними людина возить дітей в дитячий сад. Старший Георгій сідає на них, хоча сніг вже розтанув.

Інші тягнуть залишки дощику з ялинки, яка прикрашала двір на Новий Рік.

“Два роки заміняю їм мати. До Вінниці їх возив на ялинку. Тільки встигав витягувати гроші з гаманця. Зате які вони були щасливі. До цього часу відео дивляться як каталися на атракціонах”, – роздягає по черзі дітей. Сам куртки і шапки не знімає.

У 2-кімнатному будинку тепло. Топлять дровами.

“Встаю на світанку, щоб розпалити піч і зварити їсти. Збираю їх в дитсадок, а в будинку вже тепло і є що снідати, – каже чоловік. – Старший Жора взагалі самостійний. Допомагає одягати менших. Стежить за ними”.

У кожній кімнаті в шафах полиці закладені дитячим одягом. Іграшок – кілька пакетів.

“Буває, вигорнут, то все кімнати ними встелені. Збирають тільки тоді, коли крикну. Нерви вміють добре попсувати, а потім чіпляються за ноги, обіймають, цілують і я таю. Уже й не до сварки”.

Наталія Лобастова пішла з сім’ї в позаминулому році. Не змогла відмовитися від алкоголю.

Читайте також: Прийшла весна чи жарт природи: синоптики здивували українців прогнозом погоди на неділю

“Після народження близнюків жінка зовсім запила. Ще в лікарні покинула дітей, а сама пішла пити. Рівно місяць не пила і зірвалася. Виносила з дому абсолютно все горілки.

Дійшло до того, що пропила сережки, кільце, мопед, велосипед свій і дитячий. Навіть дрібниця – почала тягнути з мішка цукор, відливала масло. Винесла з дому майже половину майна. Зараз вона десь блукає в Вінниці на вокзалі.

Мені телефонує. Чи не питає як діти. Прошу у Бога здоров’я, щоб ще пожити. Кому треба ці діти. Заберуть в інтернат і на цьому все”.

До будинку заходить сусідка Ольга Бугай зі своїм онуком Михайлом. Посидить з дітьми, поки Костянтин Сорока поїде у справах в Калинівку на декілька годин.

“З тієї Наташею добре хильнув гіркоти. Страшно, коли мама п’є. У цій жінці нічого святого не залишилося. Материнський інстинкт просто зник. Якось на вокзалі сиджу. Чекаю електричку. А вона переді мною сидячи спить п’яна.

Півгодини на неї дивилася. Думаю, відкриє очі і подивиться на мене. Але де там. Дітям зараз краще без матері. Люди допоможуть. А Кістки тільки століття довгого треба, щоб дітей підняти”, – говорить жінка.

У дворі Костянтин Сорока тримає курей. У будинку є кілька соток землі. Там садить Овочи. Самостійно робить закрутки на зиму.

“Діти у мене не бідують. Добре, що їдять все, що приготую. ​​Подивіться, полки завалені крупами. Холодильник забитий, – показує. – У морозильній камері ягоди, зелень, сало, м’ясо. Чи не їдять борщ три дні поспіль. Кожен день щось то інше варю. Обожнюють гречану кашу на звичайній воді”.

Питаємо чи робить щеплення дітям.

“О, з цим проблем немає. Всі діти щеплені і вчасно, – каже чоловік. – Вперше за все життя дізнався, що таке “ацетон” у дітей.

У холодильнику на всяк випадок стоять вимірювальні смужки, ліки і кока-кола. З тих пір як дружина пішла, то діти практично не xвopiють”.

Related Post

facebook