fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Спорт
61-річна американка народила внучку-доньку для свого сина

Сесіль Елідж у віці 61 рік завагітніла і виносила дитину для одностатевої пари: свого сина і його чоловіка.

Одного разу Сесіль запропонувала синові свою кандидатуру на роль сурогатної матері і той, зрозуміло, сприйняв це несерйозно.

Однак пізніше Метью зі своїм чоловіком Еліотом все-таки розглянули цей варіант.

Вони згадали Сесіль, розмовляючи з лікарем про сурогатне материнство, і той схвалив кандидатуру.

Виявилося, що незважаючи на свій поважний вік, Сесіль має відмінне здоров’я і може виносити повноцінне дитя.

Читайте також: ВСІ СВЯТКОВІ ВИХІДНІ ДНІ-2020. ЗБЕРІГАЙТЕ ПАМ’ЯТКУ, ЩОБ НЕ ЗАГУБИТИ!

Через кілька місяців Сесіль пройшла процедуру штучного запліднення, для цього лікарі використовували яйцеклітину доньки Еліджо і спepму чоловіка її сина Метью.

Луїза Догерті-Еліджо з’явилася на світ в шпиталі Небраски, при народженні вона важила понад 2,6 кілограма, повідомляє NBC. Джерело:

Фото в відкритих джерел.

Related Post