Актор Панін в особливий спосіб підтримав Україну та закликав росіян виходити на протести: “Ми повинні донести це до всього світу!”

Актор Панін в особливий спосіб підтримав Україну та закликав росіян виходити на протести: “Ми повинні донести це до всього світу!”

Відомий російський актор Олексій Панін став на захист України після вторгнення російських військ та закликав росіян не мовчати, а виходити на протести. Знаменитість зазначив, що у суботу, 12 березня, у Мадриді (Іспанія) біля посольства Росії пройде мітинг проти війни РФ на українській території.

Відповідний допис він опублікував на особистій сторінці в Instagram. “Я зараз хочу звернутися до всіх російських людей, які живуть в Іспанії. Цей мітинг організували російські люди, я вважаю, що кожен з нас, кому не байдужа доля Росії, кому не байдужа доля наших дітей, повинен там бути”, – сказав Олексій Панін (щоб переглянути відео, доскрольте сторінку до кінця).

Актор розповів, що у момент, коли він записував відеозвернення, до нього підійшла подружня пара з Англії. Почувши його російську мову, вони поцікавилися чи Олексій Панін українець, на що той відповів: “Ні, я росіянин”.

“Мені було так незручно, але вони виявилися офігенні люди. Кажуть, ми знаємо російських людей, ми були в Петербурзі. У мене погана англійська, але ми одне одного зрозуміли. Вони не вважають, що росіяни у всьому винні, вони розуміють, що росіяни це не Путін. І ми повинні донести це до всього світу”, – сказав актор.

Крім того, Панін закликав росіян, які не вважають його авторитетом, переглянути інтерв’ю інших зірок, які є для них такими. Наприклад актрису Лію Ахеджакову та Бориса Акуніна.