Посол України в Німеччині Андрій Мельник назвав фактор, який знизить ризик ядерної війни і стримає Путіна. Про це пише видання Главком.
Андрій Мельник вважає, що вступ України до НАТО знизить ризик ядерної війни.
Якщо Україна буде у складі НАТО, то ризик ядерної війни знизиться. На цьому наголосив посол України в Німеччині Андрій Мельник в інтерв’ю виданню Funke.
Мельник зазначив, що мета України вступити до НАТО залишиться. Більшість громадян бажають цього.
– Зрозуміло одне: ми хочемо якнайшвидше вступити до НАТО. Це може статися так само швидко, як у випадку зі Швецією чи Фінляндією. Потрібно було лише суто політичне рішення, щоб швидко інтегрувати Україну в Альянс. Вважаю, що Україна сьогодні має набагато більше шансів на членство в НАТО, ніж до війни. Якби Україна була в Альянсі, ризик ядерної війни зменшився б, – пояснив свою точку зору дипломат.
Мельник підкреслив, що тоді б Путін знав: якби Україна зазнала нападу із застосуванням ядерної зброї, йому довелося б враховувати такий самий удар у відповідь. Це зупинило б його.
Весь час підготовки вступу Фінляндії та Швеції до НАТО Росія погрожувала цим країнам розгорнути ядерну зброю біля їхніх кордонів. Заступник Лаврова Сергій Рябков заявляв, що РФ не буде «просто миритися» з вступом Швеції та Фінляндії до Альянсу, а МЗС заявляло про кроки у відповідь «як військово-технічного, так і іншого характеру».
Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, з відкритих джерел.
Недавні записи
- Півроку тому я розлучилася. І тепер зустрічаюся з рідним братом колишнього чоловіка. І колишня свекруха знову може стати діючою. У нього була своя квартира, непогана робота, а ще він на 5 років за мене старший. Ну й що, що особливо не любила. Що ж ти раніше мовчала, коли твій син покинув мене саму. І взагалі, це якось не по-божому і грішно. На що я їй відповіла, що, звичайно ж, розповім її онуку, коли він підросте
- Коли я побачила ціну на гелі для душу невістки, яку вона випадково залишила, – то ввечері влаштувала з нею серйозну розмову і попросила плати за квартиру або зʼїзджати. Поки мій син боронить Україну, у неї пляшечка в душі за 1000 гривень!
- Ми з чоловіком важко працювали, аби і доньці хватило на життя і нам залишалося. Звісно, не легка це задача. Навіть прийшлося зайняти гроші аби оплати навчання. Та схоже це все були дрібниці. Того літа на Львів прилетіло від “сусідів”. Біда сталася біля гуртожитку доньки. На щастя, то були канікули і все обійшлося, якщо так можна сказати. Єдине, що з поганого сталося, це повилітали вікна. Гроші на ті вінка збирали, обіцяли поставити до 30 вересня. Але є одне “але”
- Сестра в Італії жила багато й заможно довгі роки і я їй заздрила. Її розкішному життю, достатку,фінансовим можливостям. Нам так не жити! Місяць тому Галина повернула в наше рідне село на Полтавщині і приголомшила мене своєю пропозицією. З’явився наш первісток – синочок Даня. Минуло ще два роки, і народилася йому сестричка, дівчинку ми назвали Люба, на честь моєї бабусі. А ще через рік наша родина поповнилася третім малюком та стала багатодітною
- Мені стає не по собі, коли я чую, що двадцятилітні вже заміж виходять. Моїй дочці вже тридцятка минула, а вона досі “холостякує”. Моя Вікторія мила і дуже гарна дівчина, просто в час, коли дівчата виходили заміж, вона багато вчилася. І ось мене вже який день не покидає думка, щоб посватати її з кимось. Моя мама так зі мною зробила, і скажу відверто, я дуже щаслива в шлюбі з Денисом