fbpx
Спорт
Посол України в Німеччині Андрій Мельник назвав фактор, який знизить ризик ядерної війни і стримає Путіна

Посол України в Німеччині Андрій Мельник назвав фактор, який знизить ризик ядерної війни і стримає Путіна. Про це пише видання Главком.

Андрій Мельник вважає, що вступ України до НАТО знизить ризик ядерної війни.

Якщо Україна буде у складі НАТО, то ризик ядерної війни знизиться. На цьому наголосив посол України в Німеччині Андрій Мельник в інтерв’ю виданню Funke.

Мельник зазначив, що мета України вступити до НАТО залишиться. Більшість громадян бажають цього.

– Зрозуміло одне: ми хочемо якнайшвидше вступити до НАТО. Це може статися так само швидко, як у випадку зі Швецією чи Фінляндією. Потрібно було лише суто політичне рішення, щоб швидко інтегрувати Україну в Альянс. Вважаю, що Україна сьогодні має набагато більше шансів на членство в НАТО, ніж до війни. Якби Україна була в Альянсі, ризик ядерної війни зменшився б, – пояснив свою точку зору дипломат.

Мельник підкреслив, що тоді б Путін знав: якби Україна зазнала нападу із застосуванням ядерної зброї, йому довелося б враховувати такий самий удар у відповідь. Це зупинило б його.

Весь час підготовки вступу Фінляндії та Швеції до НАТО Росія погрожувала цим країнам розгорнути ядерну зброю біля їхніх кордонів. Заступник Лаврова Сергій Рябков заявляв, що РФ не буде «просто миритися» з вступом Швеції та Фінляндії до Альянсу, а МЗС заявляло про кроки у відповідь «як військово-технічного, так і іншого характеру».

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page