fbpx
Спорт
Юний хлопчина із Львівської області став дворазовим чемпіоном і готується до кубка світу! Щиро вітаємо Любомира Гурина і бажаємо подальших плідних здобутків (фото)

Юний хлопчина із Львівської області став дворазовим чемпіоном і готується до кубка світу! Щиро вітаємо Любомира Гурина і бажаємо подальших плідних здобутків (фото)

Нещодавно в оздоровчо-спортивному комплексі “Зебра” (м. Івано-Франківськ) проходив відкритий чемпіонат Західної України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок, ветеранів. Туди прибуло понад сто спортсменів з усіх куточків нашої держави, в тому числі була представлена Городоччина (Львівська область).

У цих престижних змаганнях взяв участь учень 6- го класу, минулорічний срібний призер України Любомир Гурин, який проживає в с. Родатичі, Городоцького району, Львівської обл.

Спортсмени змагалися в жимі штанги лежачи і становій тязі. Любомир у жимі лежачи зафіксував вагу 35 кг, а в становій тязі  66 кг. (вага юного силача – 45 кілограмів).

Варто наголосити, що тренується хлопець у свого односельця, прославленого спортсмена-ветерана , майстра спорту, багаторазового чемпіона України , Європи та світу Ігоря Зубарєва.

Відтак у підсумку змагань Любомир Гурин, проявивши на помості бійцівський характер , хорошу техніку володіння штангою (із 6-ти підходів, всі виконав бездоганно!), здобув дві золоті медалі, ставши дворазовим чемпіоном Західної України .

Як розповів нам Ігор Зубарєв, Любомир є здібним учнем. Занять без поважних причин хлопець не пропускає, тренується наполегливо. Тому у нього є хороші перспективи.

Вже невдовзі, у листопаді, Любомир стане учасником Кубка світу, що пройде у місті Луцьк.

Ми щиро вітаємо Любомира Гурина з успішним виступом та його тренера Ігоря Зубарєва і бажаємо подальших плідних здобутків.

Нам є ким пишатись!

Наш чемпіон з братиком Назарком!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

Автор – Наталя У

You cannot copy content of this page