fbpx
Шоу-бізнес
63-річна “Мері Поппінс” Наталя Андрейченко показала коханого: молодого італійського мачо. Заслужена артистка виглядає щасливою і молодшою (ФОТО).

63-річна актриса театру і кіно Наталія Андрейченко, яка налякала шанувальників своїм «зникненням», вирішила знову відвідати Мексику, але вже не сама, а в компанії молодого смаглявого італійця, який за віком годиться їй в сини або навіть онуки.

На відеозаписі, який зірка фільму «Мері Поппінс, до побачення» опублікувала в своєму акаунті, артистка зворушливо тримає іноземця під руку.

Вона проводить для хлопця, ім’я якого не називає, екскурсію англійською мовою. Шанувальники звернули увагу на те, що заслужена артистка виглядає щасливою і молодшою.

Користувачі Мережі пораділи за актрису, яка останнім часом не раз скаржилася на психологічні проблеми.

«Це ж де ви такого чоловіка красивого відірвали?»; «Ось у цій людині живе щастя! Я знаю”; «Ого! А у вас особисте життя в розпалі! Вітаю»,« Який гарний мачо поруч з вами», – радіють фанати Наталії в коментарях.

У той же час невідомо, чи дійсно італійський мачо є новою любов’ю Андрейченко, адже цілком можливо, що він – всього лише її друг, колега або й зовсім випадковий знайомий. Сама Андрейченко конкретику поки не вносить.

Нагадаємо, що до цього Андрейченко вже була помічена в зв’язку з іноземцями, причому актрису ніколи не бентежила велика різниця у віці.

Так, ще в 1985 році вона вийшла заміж за австрійського актора і кінорежисера Максиміліана Шелла, який був на 26 років старшим від Наталії. Пара розлучилася в 2005 році, а в 2014 році Шелл відійшов у кращий світ у віці 84 років.

Від першого шлюбу з Максимом Дунаєвським у неї є син Дмитро.

Раніше сайт «ФАКТИ» писав, що коли Андрейченко пропала в Мексиці в січні, виявилося, що вона поїхала в джунглі на духовну практику. Повернувшись, артистка вирішила запустити новий проект, в якому вона ділиться своїм життєвим досвідом. Тому не виключено, що італійський мачо – новий «гуру» артистки.

Читайте також: ВСЕ Б НІЧОГО, ОДНАК ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ В  ФІТНЕС-ЦЕНТРІ, ДЕ ТРЕНУЄТЬСЯ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ – 86 000 ГРИВЕНЬ ЗА РІК. АЛЕ ПРЕЗИДЕНТ НЕ ТІЛЬКИ СОБОЮ, А Й СПРАВАМИ КРАЇНИ ЗАЙМАЄТЬСЯ: Є КІЛЬКА ХОРОШИХ НОВИН.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел, “7 дней”.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook