fbpx
Суспільство
Все б нічого, однак вартість занять в  фітнес-центрі, де тренується Володимир Зеленський – 86 000 гривень за рік. Але президент не тільки собою, а й справами країни займається: є кілька хороших новин.

Багатьом відомо, що президент України Володимир Зеленський активно займається спортом і підтримує своє тіло в хорошому стані. В інтернеті повно відео різної давності, де можна побачити, як тренується глава держави. Однак ніхто не замислювався, скільки грошей Зеленський витрачає на таке задоволення.

У виданні “Країна” повідомили, що Зеленський був помічений в спортивному залі на Печерську, абонемент в який коштує космічних грошей.

Фітнес-тренер Вадим Петров опублікував на своїй сторінці фотографію з президентом України Володимиром Зеленським та зазначив, що зустрів його в спортивному клубі “Gymmaxx”. Все б нічого, однак вартість занять в даному фітнес-центрі становить 86 000 гривень за рік. При цьому вартість золотого пропуску на фітнес в “Gymmaxx” складає 60 000 гривень.

Варто відзначити, що крім роботи над своїм тілом Зеленський не забуває і про обов’язки президента.

Так, нещодавно Зеленський підписав документ, завдяки якому Україна зможе закупити озброєння для армії.

Згідно з цим указом, в розпорядженні Кабміну є два місяці щоб підготувати програми для здійснення закупівлі.

Також в ньому зазначено, що уряд повинен сформувати замовлення на озброєння і оборонну техніку для ЗСУ. Даний указ буде діяти з 2020 по 2022 роки.

Крім цього Зеленський звертає увагу на дії депутатів, якими не задоволені прості українці. У зв’язку з цим він оголосив про проведення позачергового засідання Верховної Ради, на якому буде розглянуто питання про кадрові перестановки членів Кабінету міністрів.

Крім того Зеленський почув прохання українців про зняття блокування телеканалів. Президент повідомив, що багато жителів країни поскаржилися на те, що після блокування їх телевізор став ловити російські канали. У зв’язку з цим Зеленський оголосив про зняття кодування сигналу з українських телеканалів.

Читайте також: ОБОЖНЮЄМО ДЕРУНЧИКИ ВСІЄЮ РОДИНОЮ. ВЧОРА ВПЕРШЕ ПРИГОТУВАЛА ЇХ ТРОШКИ ІНАКШЕ, ЗА НОВЕНЬКИМ РЕЦЕПТОМ – ВСІ БУЛИ В ЗАХВАТІ! НАДЗВИЧАЙНО СМАЧНО ВИЙШЛО!

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!