fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Світ
71-річна жінка стала зіркою мережі завдяки шаленим фото

Мешканка Південної Кореї Пак Макрі, якій виповнився 71 рік, прославилася в соціальних мережах завдяки розважальним фотографіям та роликам, пише 24 канал.

Макрі є власницею забігайлівки в місті Йон’ін і показує кумедні випадки зі свого життя.

Зокрема, пенсіонерка ділиться секретами макіяжу і публікує знімки і ролики зі своїх подорожей по світу.

За словами Пак, після того, як вона зареєструвалася в соцмережах і почала вести себе активно, їй вдалося знову відчути смак до життя.

Ідея створити YouTube-канал прийшла внучці пенсіонерки Кім Юрі. Перший ролик з Пак Макрі набрав близько 600 тисяч переглядів.

Читайте також: СКІЛЬКИ В УКРАЇНІ ЗАРОБЛЯЮТЬ ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ?

Related Post

facebook