8 причин того, чому людина не стає багатою

У кожного з нас є свій кармічний коридор. Психолог, філософ Дмитро Маковей написав про причини за якими люди не стають багатими.

1. Кармічні замки

У кожного з нас є свій кармічний коридор. Всі люди народжуються в різних умовах і з різними можливостями. Якщо взяти гороскоп людини, то можна побачити, які сфери життя людини відкриті, а які ні, які планети будуть сприятливо впливати, а які навпаки нести небезпеку.

Незважаючи на те, що кармічний коридор незрим, в той же час він має міцне підґрунтя, стіни і стелю. Він показує найвищу ступінь еволюційного розвитку душі в даному втіленні і дно життя, точку падіння, якщо людина піде шляхом деградації.

Розглядаючи кармічні обставини, можна сказати, що людині протягом життя дається 2-3 ситуації для аналізу. У який вони будуть сфері – невідомо, але якщо вони чіпляють фінансові моменти, то їх потрібно вирішувати, виходячи за межі коридору, тому що всередині нього ти будеш крутитися як білка в колесі, здійснювати безліч дій при мінімумі ефекту.

Як ти думаєш, в якому випадку швидкість не має значення? Напевно, лише тоді, коли ти рухаєшся по колу. Ти просто за менший проміжок часу робиш те, що раніше робив довго, приходиш до початку, яке є кінцем, ну що від цього толку?

Повторення одних і тих же дій з надією на інший результат називається божевіллям. Якщо ти працюєш вже не один рік, а фінансовий стан не змінюється чи змінилося не в кращий бік, тут варто задуматися, чому так відбувається?

Сфера фінансів – це соціальна сфера, але якщо в ній проблема, треба шукати шляхи вирішення в іншому місці. Зараз існує безліч різних технік впливу на майбутнє, завдяки чому людина може підвищити рівень свого доходу, але все це зазвичай призводить до браку тебе в інших сферах.

Читайте також: ПРИТЧА ПРО ПОРАДИ І ФАЛЬШИВУ ДОПОМОГУ

В результаті ти можеш перекачати всю життєву енергію зі здоров’я і відносин, і бути найбагатшою людиною на кладовищі. Як тобі така перспектива? Якщо не подобається, то роби більш мудро і довіряй знакам життя. Тільки воно знає, де і з ким тобі потрібно бути, щоб вивести з тупикової дороги до максимальної реалізації.

Для вічності найголовніше, щоб душа залишалася квітучою. Якщо з нею все в порядку, ти можеш мати здорове тіло, фінансову незалежність і соціальний статус. Однак якщо у тебе з’явилися гроші і ти пустився у всі тяжкі, то життя спочатку забере достаток, а якщо не заспокоїшся, то й здоров’я, і це лише для того, щоб зберегти душу, так як вона є пріоритетною до всього існуючого.

2. Неправильний вибір супутника життя

Відносини – одна з головних складових в житті людини. Я не заперечую: якщо чоловік один, він може бути більш щасливим, ніж якщо він буде зі своєю другою половинкою. Навіть можу сказати більше, більшість відомих і успішних людей були холостими. Чому так відбувається?

Якщо дві людини знайшли один одного, утворилося замкнене коло. Вони живуть одне для одного, і зовнішні обставини їх стосуються непрямим чином. Якщо людина сама, замкнутого кола немає, він взаємодіє зі світом, з усім Всесвітом і незбагненністю того, що там існує.

Але так як ми живемо в соціумі, то саме сім’я тут вважається осередком суспільства. І від того, як побудовані взаємини, залежить, щаслива людина чи ні. Навіть скажу більше, людина зможе реалізуватися і трансформуватися в особистість чи ні.

Ти ніколи до кінця не знатимеш, який симбіоз вийде від твого союзу, але є певні закони, які зрозумілі і на побутовому рівні: якщо в човні дві людини і кожен гребе у свою сторону, то човен буде залишатися на місці. Також якщо ти не знаєш, що треба гребти, то ситуація теж не зміниться.

На чолі взаємини будуть розглянуті фактори, які потрібно враховувати при виборі половинки, а поки перейдемо далі.

3. Жадібність

Жадібність є одним із семи гріхів, які гублять душу. Так як фільтр, через який дивиться людина, заснований лише на власній вигоді, то для жадібного немає славетного та ганебного, ділового і тижневого, правильного і аморального, доброго і злого – є тільки вигідне і немає.

В результаті у нього слабшає розум, потім пропадає сором, що викликає занепад чесноти і руйнування благополуччя, і в результаті бідність і відхід “на купі мотлоху”.

Якщо вважаєш, що був би більш щедрим і щасливим, якби в тебе трохи більше грошей, то ти ставиш віз попереду коня. Спочатку ти повинен довести долю, що є гідною особистістю, і тоді вона дасть процвітання, тому що в іншому випадку гроші просто обнажать твої вади.

Прагнення до тотальної економії – не ознака мудрості, а індикатор того, що ти відчуваєш дисбаланс доходів і витрат і підходиш до його вирішення з невірного боку. Розумна людина знає, що не збідніє рука, що дає, і тому готова платити за речі та інформацію, а також обдаровувати тих людей, які трапляються на його шляху.

Жадібність у фінансовій сфері автоматично призводить до вбогості емоцій і в особистій сфері. Людина стає жадібним на допомогу, посмішки, компліменти, тим самим висушуючи свій внутрішній стан.

4. Відсутність “Золотої середини”

У сучасної людини дуже часто відбувається розбалансування цілісності, так як він постійно кидається з однієї крайності в іншу. Існує дві категорії людей: перша – у все вірить, друга – не вірить ні в що.

Щоб дерево виросло, воно повинно корінням піти глибоко в землю. Однак воно не повинно бути постійно акцентовано на свої коріння, інакше ніякого процесу не відбудеться.

Щоб людина стала соціально вільним і заможним, у нього повинен бути сильний розум, який буде розрізняти істинне зерно від помилкового. Сучасна людина бажає стати багатим за максимально короткі терміни при мінімумі зусиль.

Сьогодні посадити “ріпку”, а завтра її величезних розмірів викопати, та ще й запросити комітет книги рекордів Гіннесса, щоб вони не забули вписати все це в історію. Насправді в історію потрапити складно, проте “вляпатися” в неї легко.

Так ось: любителі легкої наживи дуже часто притягують до себе найрізноманітніші ситуації. Вони виросли, але як і раніше вірять в казки, які їм розповідають шахраї в засобах масової інформації. Вони як пилососом засмоктують в себе всю інформаційну бруд, яка згодом осідає як сажа на їх внутрішньому дзеркалі.

Звичайно ж, у таких умовах розум не може бути сильним, і він як розгойдується маятник то в одну сторону, то в іншу. Вони беруться за справу, але як тільки стикаються з труднощами, хапаються за іншу.

Через деякий час натовп кричить, що так вже ніхто не працює і солідних грошей справа явно не принесе. У підсумку вони кидають друга справа і знаходять третє, яке відповідає самим останнім інноваційним технологіям. І так триває до нескінченності, поки вони не залишаться біля розбитого корита.

Необхідно зрозуміти, що є речі, які неможливо навіть при всьому бажанні перевести в категорію фаст-фуду. Якщо до цього тягнеться твоя душа, то, незважаючи на матеріальність сучасного світу, в платформу потрібно закладати духовні принципи. Ці паростки видно не відразу, проте саме вони принесуть добробут і свободу в твоє життя.

Друга категорія – люди, які ні у що не вірять. Вони вибрали модель поведінки жертви і забули, що єдині “постійні” життя – це “змінні”. Вони закрили себе в своєму ж власному маленькому світі, навіть не намагаючись нічого змінити. Тому вони ходять на роботу, отримують свої крихти і скаржаться, скаржаться, скаржаться.

Світ завжди сповнений можливостей, але вони будуть існувати для всіх, крім них. Може, в глибині душі вони хотіли б щось змінити, але страх розчарування набагато сильніше радості перемоги.

Ці люди завжди будуть скиглити і скаржитися, але перебувати на одному місці. Вони закрили самі себе в своєму маленькому світі, стали догматичними і стереотипними. З кожним днем їх внутрішні закони обертають життя у в’язниці, перетворюючи їх існування в набір шаблонних норм і дій.

5. Неправильне мислення

Життя важке і несправедливе. Всі хороші місця вже куплені. В цій країні неможливо пробитися. Кругом дискримінація, корупція, хамство, підстави, кримінал – нормальній людині, немає дороги до успіху. З усім цим погодиться кожен потенційний невдaxa, щоб виправдати свою бездіяльність. Вся увага людини спрямована на відшукування сірих тонів, щоб зайвий раз посумувати.

Менталітет жepтви. Тут, на жаль, нічим не можна допомогти, якщо все бачити в градаціях сірого. Вище думок не стрибнеш, а якщо така мантра проговорюється роками, то саме цим ти робиш свій шар реальності позбавленим смаку і похмурим.

Картинка стала чіткою і пружною. Низькочастотна базова енергетика прописалася на всіх областях підсвідомості і вибудовує на зовнішньому плані один негативний досвід за іншим.

В результаті звільняють з 5-ї роботи підряд, на ринку підсовують зіпсовані товари, спотикаєшся на рівному місці і постійно нариваєшся на вуличних xyліганів. Вибачте, але саме це лише твоя реальність і саме ти її сформував своїми думками.

Існують кілька основних психотипів, які ніколи не досягнуть успіху в житті:

  • “Нульовий”

Кожен з нас заробляє різну суму грошей за місяць. Але у цієї категорії люди в кінці місяця мають на балансі нуль. Скільки б вони не заробили, в кінці місяця вони все витратять. При цьому вони щиро вірять, що всі їх купівлі дійсно необхідні, і якщо б вони отримували хоча б трохи більше, то обов’язково відкладали б на свою власну справу. А так вони живуть від зарплати до зарплати, подумки візуалізуючи і розкладаючи по поличках ті гроші, яких ще немає.

  • “Мінусовий”

Тут люди витрачають більшу кількість грошей, ніж можуть собі дозволити. Кредитні карти і усмішливі співробітники банків з радістю допоможуть їм опинитися в борговій ямі. Споживчий кредит – це основна “фішка”. Про них кажуть: “у боргах як у шовках”.

Адже людина, що не бажає стати успішною, не хоче зрозуміти різницю між корисним кредитом, узятим на розвиток власного бізнесу, і згубною позикою на покупку машини або квартири. Ці люди часто люблять “вампірити” своїм тяжким положенням, ходять в гості з порожніми руками у родичів різного роду подачки.

  • “Плюсовий iдioт”

У цій категорії люди можуть жити скромніше свого достатку, відкладаючи певні суми. Але основна проблема в тому, що їхні негативні думки, тому вони завжди залишають гроші на “чорний день”. Тим самим притягуючи до себе ексклюзивні лиха та катастрофи.

Вихід, звичайно, є. Оптимізм і бажання почати жити іншим життям закриють двері бід, і поступово переформируют сформовані переконання у щось світле.

6. Фінансова неграмотність

Будь-який професіонал в першу чергу має не тільки інформацію, але і знання того, що треба робити. Всі з нас знають 7 нот, але скільки геніальних творів ти створив? У всіх з нас з’являються гроші, але у когось вони йдуть у невідомому напрямку, а у кого-то примножуються. Я вже говорив, що гроші – це енергія, і тим, наскільки ти з нею ладишь, визначається твоя успішність.

Одним з основних критеріїв, чому одні люди фінансово незалежні, а другі волочать убоге існування, є розуміння активів і пасивів. Актив – це та частина грошових коштів, які при вкладенні акумулюються і дають надбавку до первісної суми. Пасив – гроші, які ідуть і не повертаються.

У наше століття надспоживання люди просто схиблені на пасивах, на всій цій мішурі, яка рекламується і створює ілюзію, що завдяки цим речам вони обов’язково стануть щасливими.

Тому людина, навіть не замислюючись, купує один непотрібний товар за іншим. Мало того, що на це йдуть гроші, так до того ж барахло окуповує всі життєвий простір. У результаті виходить: не речі служать людині, а людина речей.

Зазвичай у таких людей немає цілей, а відсутність вектора призводить до тупцювання на місці. Одне хочу змінюється іншим, а відкласти хоча б 10% на те, щоб здійснити свою мрію, так само нереально, як і пожертвувати 10%. А це як раз і є двома основними важелями для виходу з меж бідності.

Перший пункт створює ефект греблі: затримуючи невелику кількість коштів, тим самим навчаючи людину, жити скромніше свого достатку і в кінцевому підсумку накопичити певну суму для вкладення у власну справу.

Другий пункт гармонізує ситуацію в зовнішньому світі, підтягуючи в життєвий досвід людини щасливі пропозиції та зв’язку, виводячи людину до свободи і незалежності.

Можна працювати дуже багато, а можна працювати мудро. Існує дві основні істини: копійка рубль береже і не збідніє рука, що дає. Але вони перебувають за межею розуміння середньостатистичної людини. Тому він все так само схожий на білку в колесі – багато непотрібних рухів і мінімум результату, залишаючись, попри титанічні зусилля по суті на одному місці.

Читайте також: ВЧЕНИМ ВДАЛОСЯ РОЗКРИТИ СЕКРЕТ БАГАТСТВА: У ЧОМУ Ж НАСПРАВДІ КРИЄТЬСЯ ПРИЧИНА

7. Заняття не своєю справою

У кожного з нас є схильності до тих чи інших сфер життя. Вони у нас існують і наше завдання розкрити їх і слідувати цим шляхом. Зрозуміло, що нам завжди подобається займатися тими речами, які у нас добре виходять і не лізти в сфери, там, де ми непрофесійні.

Однак у цьому світі ми часто йдемо на поводу незримою ілюзії, що наше справжнє покликання нікому не потрібно і грошей не принесе. Все це призводить до того, що людина заходить у глухий кут еволюції і зупиняється, не бачачи подальших ходів.

Шрули Блотник, американський журналіст і автор декількох книг, провів цікаве дослідження: 1500 чоловік в результаті опитування були розділені на дві категорії. У першу категорію потрапили люди, які прагнули в першу чергу розбагатіти, а в другу – реалізувати свої мрії. У гонитві за грошима виявилося 1245 осіб, що склало 83% всіх учасників експерименту.

У другу категорію записалися ті, хто в першу чергу хотів слідувати “покликом душі” і працювати над тим, що приносило їм найбільше задоволення. Вони вірили, що якщо будуть віддані своїй мрії, то в результаті цього розбагатіють.

8. Йому це не потрібно

Найбагатша людина не той, хто все має, а той, хто найменше потребує. Однією з основних проблем сучасного світу є вещизм. Людина збирає статуетки, рамочки, фігурки, навіть не замислюючись, що за кожну річ йому доводиться платити не тільки грошима, але і часом на її обслуговування.

Джерело.