fbpx
Світ
8-річний хлопчик п’ять кілометрів йшов по морозу в школу, щоб здати екзамен

Хлопчик впевнений, що без освіти не зможе домогтися успіху в житті.

8-річний житель китайського селища Сіньцзя кожен день йде пішки майже 5 кілометрів, щоб дістатися до своєї школи. У день шкільного іспиту температура опустилася до -9, а у хлопчика не було теплого одягу.

Незважаючи на це, хлопчик вирішив йти в школу. І він здав цей екзамен, прославившись на весь світ.

Директор школи Фу Хен прийшов в жах, коли побачив свого учня: волосся і брови хлопчика були покриті льодом, а щоки горіли полум’ям. Він сфотографував школяра і виклав у мережу, так про героїчний вчинок в перший день випускних екзаменів дізналися люди по всьому світу, а старанного учня стали називати “крижаним хлопчиком”.

Читайте також: ЖІНКА НАРОСТИЛА ВІЇ І НЕ ЗМОГЛА ВІДКРИТИ ОЧІ (ФОТО)

Дитина живе з сестрою і бабусею в бідній селі в 4,8 км від школи. Він щодня долає величезну відстань, тому що впевнений: тільки отримавши освіту, зможе поліпшити своє життя.

Школа, в якій навчається “крижаний хлопчик”, ніяк не опалюється. Дізнавшись про це, користувачі мережі почали надсилати пожертви. На даний момент школа отримала понад 15 000 доларів, 20 обігрівачів і 144 комплекту теплого одягу.

Директор школи розповів, що, незважаючи на труднощі свого життя, хлопчик завжди намагається розсмішити однокласників. Користувачі Інтернету впевнені: дитину з таким характером чекає велике майбутнє.

Джерело.