fbpx
Суспільство
8 способів: як емоційно прив’язати до себе чоловіка

Більшість чоловіків не так відкриті в своїх думках і почуттях, як жінки. Емоційний зв’язок між партнерами – важливе і дуже цінна якість у відносинах.

Залучити чоловіка можна красивим нарядом, спокусливою ходою, а ось розвинути глибоку емоційну близькість не так просто. Але все можливо, якщо цього захотіти. Вашій увазі вісім способів емоційно прив’язати до себе чоловіка:

1. Спонукає його відкриватися тобі

Більшість чоловіків не так відкриті в своїх думках і почуттях, як жінки. Дозволь йому розкриватися перед тобою в своєму темпі. Цей процес може зайняти місяці, а то й роки.

Але ти ж хочеш з ним бути надовго? Так що нема чого квапити його розповідати тобі всю його життя відразу. Коли він почне відкриватися, уважно слухай його і не перебивай.

2. Будь приймаючою

Чоловік не зможе відкритися тобі і емоційно прив’язатися, якщо ти постійно принижуєш і критикуєш його. Приймай його таким, яким він є, його рішення. Підтримуй його, покажи, що ти на його стороні, що б там не було.

Дозволь йому показати свою індивідуальність, і коли він буде знати, що поруч з тобою він може бути собою, він відчує себе ближче до тебе на емоційному рівні.

Читайте також: ВІДІСПАТИСЯ У ВИХІДНІ — ПИТАННЯ ЖИТТЯ І CМEPТI: ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ ЧОМУ

3. Покажи свою подяку

Більшості чоловіків не потрібно багато. Їм потрібно, щоб їх любили і цінували за те, що вони роблять для нас. Після багатьох років у відносинах слово “дякую” часто втрачається. Але воно не втратило своєї сили.

Так що висловлюй йому свою вдячність за все, що він для тебе робить. Просто сказати “спасибі” – це найлегший і швидкий спосіб емоційно прив’язати до себе чоловіка. І він продовжить намагатися робити тебе щасливою.

4. Сваріться чесно

Сварка – це не привід згадати минулі образи і вказати на недоліки один одного. Це повинен бути конструктивна розмова з метою знайти рішення проблеми.

Образи на сварці миттєво руйнують довіру у відносинах. Так що слідкуй за мовою, навіть коли тебе переповнюють емоції.

5. Створити інтелектуальний зв’язок

Це означає вести не тільки поверхневі розмови, а на більш серйозні і можливо навіть філософські теми. Ти повинна зацікавити чоловіка своїм розумом, стати йому не тільки коханою дівчиною, а й другом.

6. Ніжні дотики

Емоційна близькість створюється поступово з невеликого фізичного допомогою. Чоловіки звикли до грубого поводження. У дитинстві їх рідко обіймають, щоб вони виросли не маминими синками, а “справжніми чоловіками”, потім привчають до різних бойових мистецтв, а ще бійки.

Тому, коли вони вступають у відносини, то хочуть ласки і турботи, яких давно не відчували. Обіймай його трохи довше, частіше торкайся руками, і він стане від тебе залежний.

7. Бережи його секрети.

Нам, жінкам, це може бути важко, але якщо тобі вдасться, ти заслужиш його довіру. Коли він знає, що завжди може прийти до тебе і розповісти все, що у нього в думках, ти станеш його рятівним колом, його кращим другом.

А якщо він здогадується, що всі його секрети ти розповідаєш своїм подругам, мамі або іншим друзям, він тільки віддалиться від тебе.

8. Стань його безпечною гаванню

Що б у нього не трапилося на роботі, він повинен знати, що вдома йому буде добре. Не поспішай розбиратися з ним, критикувати його, засуджувати, не розповідай!

Нікому його секрети, і у вас буде така емоційна зв’язок, яка ніколи вас не розлучить.

Джерело.

facebook