fbpx

9 продуктів, які не варто купувати в супермаркеті

Щоб зробити свою продуктову корзину більш корисною і економічною, варто виключити з неї ці 9 пунктів.

Більшість продуктів з супермаркету мало того, що дорогі, але ще і нездорові. І якщо ви шукаєте спосіб скоротити витрати на харчування, одночасно збільшивши корисність і харчову цінність своєї дієти, то вчините дуже правильно, якщо відмовишся від продуктів з наведеного нижче списку.

  • Йогурти з барвниками і ароматизаторами

Справжній йогурт виробляється з натурального молока і закваски, в якій знаходиться необхідна кількість корисних мікpoopгaнiзмів.

Однак на прилавках звичайних супермаркетів частіше можна зустріти продукт, який зроблений з сухого молока і присмачений всілякими синтетичними добавками, ароматизаторами і консервантами. Тому йогурти, які виробник дозволяє вживати в їжу довше, ніж 7 днів, стають просто марним десертом.

  • Цукерки

Цукерки завдають шкоди нашій шкірі, фігурі і зубам. Якщо ти не можеш відмовитися від них повністю, купуй тільки якісні шоколадні цукерки з високим вмістом какао.

  • Нарізані сир і ковбаса

У них дуже багато солі і насичених жирів, і зовсім немає корисної для травлення клітковини.

  • Кондитерські вироби з трансжирами

Тpaнсжири – це хімічно змінені рослинні масла, які використовуються для збільшення терміну придатності тістечок, тортів і кексів. Медики вважають, що вони можуть бути небезпечними для здоров’я.

  • Соки в пакетах

Користь натуральних соків для opгaнiзмy величезна, однак не варто шукати ці соки в пакетах, що продаються в супермаркеті. У кращому випадку тобі продадуть нектар – суміш концентрату і води, в якій вітамінів і мінералів годі й шукати і під мікроскопом.

  • Готові салати

Готові салати продаються в багатьох магазинах, а салати корейської кухні – на всіх ринках. Але ти нічого не знаєш про санітарні умови їх приготування, тому здорово ризикуєш власним здоров’ям.

  • Чай і кава в пляшках

Американські вчені з’ясували, що вживання готового чаю, розфасованого в пляшки, небезпечно для нирок.

Експерти вважають, що зневоднення в поєднанні зі споживанням холодного чаю з пляшок підвищує ризик утворення каменів в нирках, особливо у людей, які до цього схильні. До того ж бутильовані напої містять стільки ж цукру, скільки звичайна газована вода.

Читайте також: КОМУ НЕ МОЖНА ПИТИ МОЛОКО

  • Випічка без глютену

Якщо ти не страждаєш на целіакію – непереносимістю глютену, купувати таку випічку не має ніякого сенсу. У ній зазвичай багато цукру, солі та трансжирів для поліпшення смаку.

  • Знежирені продукти

Як правило, частіше обезжиривают молочні продукти: молоко, вершки, кефір, йогурт, сири і сир.

На думку американських вчених, продукти з низьким вмістом жиру можуть представляти серйозну загрозу для cepцево-судинної системи: регулярне вживання нежирної їжі знижує еластичність судин і негативно позначається на згортання кpoвi.

Джерело.

You cannot copy content of this page