fbpx
життєві історії
9 січня я навідалась в гості до дітей. Люда відкрила двері. Я стала роззуватися, а повз мене ніби два коники проскакали. Звісно, що я догадалася, що це мої онуки, але вони навіть не зупинилися, не привіталися. Я вважаю, що виховує їх невістка не добре. Ну як так можна? Коли хочуть іграшку, тоді їм купують! Мій син мав на Миколая і на день народження, і то не завжди. І нічого, он який кавалер виріс

9 січня я навідалась в гості до дітей. Люда відкрила двері. Я стала роззуватися, а повз мене ніби два коники проскакали. Звісно, що я догадалася, що це мої онуки, але вони навіть не зупинилися, не привіталися. Я вважаю, що виховує їх невістка не добре. Ну як так можна? Коли хочуть іграшку, тоді їм купують! Мій син мав на Миколая і на день народження, і то не завжди. І нічого, он який кавалер виріс.

Ще коли я була молода, то любила дітей, але коли я стала бабусею, то зрозуміла, що онуків я просто обожнюю. У мене ростуть чудові онуки, але я вважаю, що дружині мого сина ще треба навчитися виховувати, перш ніж її підпускати до дітей.

Ситуація така, що у своєму віці їм вже багато чого дозволено, а це означає, що буквально через п’ять років вони стануть нахабними і сидітимуть на шиї у тата мами. Ось недавно я вирішила прийти в гості 9 січня, після Різдва, до невістки та мого сина, але вже зайшовши в будинок помітила, що діти носяться по дому, навіть мене не помічають.

Я, звісно, почала їх повчати і сказала невістці, що діти в такому віці не повинні бути настільки “вільними”, адже вони пізніше будуть поводитися так само і в громадських місцях, але Людмила почала обурюватись та захищати своїх дітей.

Я вважаю, що діти мають виховуватися у строгості, бо може статися так, що вже у підлітковому віці вони почнуть вимагати з батька та матері багато грошей. Треба дітей виховувати так, щоб потім вони цінували батька та матір. Поки я була молода і тільки виховувала свого сина, то подарунок на свято він отримував не завжди, іноді навіть на день народження він залишався без подарунка, а коли він починав виправлятися і поводитися належним чином, то, звичайно ж, я йому купувала все, що він хоче.

Через такі погляди ми почали сперечатися з Людою і щоразу ображалися один на одного. Невістці здається, що краще постійно щось купувати дітям, адже вони будуть постійно щасливі, а засмучувати маленьких дітей їй не дуже хочеться.

Мене ще дуже здивувало те, що мати зовсім не змушує дітей виконувати роботу по дому. Взагалі-то дітям вже не по два роки, а по дев’ять і десять, тому хоча б посуд вони повинні мити за собою. Я не говорю, щоб вони повністю прибирали будинок, я вважаю, що хоч у чомусь вони зобов’язані допомагати матері.

На всі мої слова Люда постійно мені відповідала, що поки вони діти, то нехай веселяться, а не сидять дома і прибирають. Вона каже, що й так, коли вони поїдуть від неї ближче до двадцяти років, то в них буде купа домашніх робіт.

У мене зовсім не виходить порозумітися з невісткою, хоч я і намагалася зрозуміти, чому вона наполягає на своїй думці. Після того, як я висловлюю свою думку, Люда відразу ображається і каже, що я дуже по древньому поводжуся з маленькими дітьми. Але я вже доросла і знаю, як дітям буде краще, бо я вже виростила свого сина, він тепер абсолютно нормальна доросла людина.

З такими методами виховання її сини виростуть дуже некультурними і почнуть мені грубити, в автобусі взагалі стареньким не дадуть сісти на сидіння, бо вважатимуть, що якщо вони перші сіли, то місце належить їм.

Мені треба якось почати змінювати думку невістки, щоб нічого поганого не трапилося з її дітьми, адже я дуже переживаю за їхнє майбутнє у суспільстві.

А що ви скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне