fbpx
Світ
94-річна Єлизавета ІІ впевше дозволила собі прогулянку після карантину і позувала для фото. І як! Подивіться – будете вражені! Ця жінка гідна захоплення. Що ж, корева – є королева! 

До сьогоднішньої прогулянки королева дотримувалася суворого режиму самоізоляції.

І ось Єлизавета ІІ виїхала на кінну прогулянку вперше з початку карнатіна.

Королева Великобританії виїхала на публічну прогулянку верхи і позувала для фото вперше з початку карантину в країні і початку її самоізоляції в Віндзорському замку.

Нагадаємо: самоізоляція королеви почалася 19 березня. Вона записала кілька відеозвернень до підданих, але не з’являлася на публіці, не покидала Віндзор і навіть з улюбленими правнуками спілкувалася виключно за допомогою відеозв’язку.

І ось 94-річна Єлизавета зробила невелику прогулянку на 14-річному чорному жеребці по імені Балморал Ферн.

Королева була в своїй звичайній “уніформі” для верхової їзди – світлих штанах, зручних черевиках, піджаку, рукавичках і кольоровій шовковій хустці зі своєї багатої колекції хусток. Каталася королева без супроводу і без захисної маски.

Джерело – Фокус

Інсайдери повідомляють, що королева і раніше каталася верхи, але не порушуючи правил карантину: осідланого коня залишали для неї в стайні і вона нікого не брала з собою на прогулянку, щоб звести контакти з іншими людьми до мінімуму.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, 1plus1.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!