fbpx
Україна
А ви підтримуєте? Після її виступу перед російськими окупантами українці закликали позбавити Повалій громадянства: “Це вже не описується словом”

А ви підтримуєте? Після її виступу перед російськими окупантами українці закликали позбавити співачку Таїсію Повалій громадянства.

Нагадаємо: у день Перемоги 9 травня в ефірі російського пропагандистського каналу “Росія 1” показали виступ української артистки Таїсії Повалій, яка проживає в РФ.

На це гостро зреагував український шоу-бізнес. на виступ співачки, адже Повалій після нападу Росії на Україну заспівала перед російськими окупантами у Кремлі “Пісню про рушник” українською мовою!

Зокрема, українська співачка Анастасія Приходько назвала виступ Повалій у Кремлі “за межею добра та зла”.

“Співати в Кремлі українські пісні в той час, коли знищуються українці, – це вже за межею добра і зла. Від [Регіни] Тодоренка до Повалій, від Loboda до Йолки і так далі – позбавити всіх звань та заборонити виступи на публічних заходах! Назавжди. Тільки так будується вільна держава”, – написала Приходько.

Українська ведуча та волонтер Слава Фролова назвала Повалій “недалекою співачкою”.

“Побачила виступ однієї недалекої співачки на концерті 9 травня у Мордорі. Занудило, засмутилася, накатала гнівний лонгрід. Потім подивилася на масштаб “зірки”, порівняла з рівнем мого залучення і зрозуміла, що замість посту буде інфографіка”, – написала вона, опублікувавши мем, створений після підписання президентом США Джо Байденом закону про ленд-ліз.

Українська ведуча Катя Осадча, яка раніше заявила про необхідність позбавити громадянства тих українських артистів, котрі після повномасштабного вторгнення РФ в Україну продовжують працювати в Росії, нагадала, що це питання залишається актуальним.

“Це вже навіть не описується словом. Тема позбавлення громадянства актуальна”, – написала Осадча.

“Пластика таки впливає на мозок”, – відреагував український співак Melovin.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.