fbpx

Ада Роговцева звернулася до росіян, серед яких дуже багато її знайомих і шанувальників: – Розплата буде страшною і не для одного покоління! Це і військові, і просто мої колеги. Я змиритися з цим не можу, – відео

Легендарна українська акторка театру та кіно Ада Роговцева закликала росіян схаменутися.  Артистка, у якої серед російської аудиторії чимало шанувальників, вкотре висловилася на підтримку України.

В ефірі телеканалу Espreso.TV Ада Миколаївнавона закликала росіян схаменутися, бо, за її словами, розплата для них буде страшною і не для одного покоління.

Ада Роговцева розповіла, що її дитинство почалося з війни. Вона добре пам’ятає, як падали бомби та літали ворожі літаки. І сьогодні знову вона переживає цей жах, бо знову з’явилася страшна ненависть до росіян, які нищать наші землі і мирних людей.

– Схаменіться, бо розплата буде страшною. І не в одному покоління буде ця розплата. З тими, хто посягнув на цю землю, хто підняв руку на невинних людей, – пояснила акторка.

Українців Роговцева назвала чесними, чистими та добрими людьми. “Але коли вже в нас з’являється гнів і ненависть, то вони страшні. І я зараз тремчу від цього гніву на тих, хто не хоче, не може, або байдужий до того, що відбувається, до цього страхіття і жаху”, – доповнила вона.

Акторка не може змиритися з втратами близьких людей.

За її словами, вона з багатьма попрощалася за 20 днів війни: з тими, кого добре знала та любила. “Це і військові, і просто мої колеги. Я змиритися з цим не можу”, – сказала вона.

Вся родина Ади Миколаївни воює і волонтерить.

“Моя сім’я ніколи не була осторонь. Зараз онук і зять в добробатах, а моя дочка, Катерина Степанкова, Віолетта Кіртока і Віка Петрова, вони відкрили координаційний волонтерський центр. Вони роблять те, що має робити кожна людина. Вони координують дії, допомагають дістати ліки й одяг, спорядження і все, що треба тим, хто приходить до них по допомогу”, – повідомила актриса.

Дякуємо, Адо Миколаївно, за небайдужість, активну позицію і вклад у нашу спільну українську Перемогу!

Бережи нас всіх, Боже! Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page