fbpx
Україна
Акторка Наталка Денисенко, чоловік якої захищає Україну, назвала відомого режисера Оксану Байрак зрадницею та пояснила, чому не вірить «голубам миру»: “Як можна говорити про братський народ? Якщо людина заявляє, що Україна має бути окупована росією, то за це має бути кримінальна відповідальність, бо це є зрада державі” 

Українська Акторка Наталка Денисенко, чоловік якої Андрій Федінчик захищає країну, назвала режисера Оксану Байрак зрадницею та пояснила, чому не вірить «голубам миру».

За словами Наталки Денисенко, вона не розуміє, як можна говорити про «братський народ», підтримувати риторику Кремля про націоналістів, коли Росія напала на Україну, щодня нищить мирних жителів і наші міста. Байрак просто цього не помічає? Акторка вважає таку позиціюрежисера  зрадницькою.

Наталка розповіда, що на початку війни писала багатьом колегам, зокрема й Байрак.

– Оксана Байрак мене заблокувала одразу, коли я їй написала ще на початку війни: „Що ви кажете?“. Вона заявляє, що Україна винна у цій війні. І „ми повинні бути з братнім народом разом“ і таке інше. Цим уже мають займатися СБУ. Якщо людина заявляє, що Україна має бути окупована росією, то за це має бути кримінальна відповідальність, бо це є зрада державі. Я не знаю, як це назвати інакше. І нічого не змінилося. Це куленепробивні люди. Однак зараз уже потроху в росії „розкриваються карти“ і багато хто починає щось розуміти, — сказала Наталка Денисенко в інтерв’ю Аліні Доротюк.

Наталка Денисенко також підтримує ініціативу ввести візовий режим з росією.

– Я все одно вважаю, що не тільки для „людей мистецтва“, а й для всіх без винятку росіян потрібно запровадити жорсткий візовий режим. Щоб вони не мали права сюди приїжджати. Тільки якщо у них є, наприклад, близькі родичі. І якщо давати якусь візу, то на короткий термін… І щоб це було під пильним наглядом СБУ. Не можна пускати цих людей до нашої країни, їм нічого тут робити… Вони нас нетерплять… Ми їх нетерпимо зі зрозумілих причин, бо геноцид українського народу відбувається зараз. А вони нас чого? Я припускаю, що, можливо, є хороші росіяни, але нехай вони живуть не в Україні, — емоційно висловилася Денисенко.

Наразі актриса з маленьким сином повернулася до Києва і поступово повертається до роботи. Андрій Федінчик тим часом перебуває на службі. Денисенко зізналася, що чоловік після підготовки перебуває у секретному підрозділі. П’яту річницю весілля Наталка зустріла на відстані із чоловіком.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Фейсбук Наталка Денисенко

You cannot copy content of this page