fbpx
Світ
Алла Пугачова купила собі місце для останнього спочинку на “популярному” цвинтарі. І це не аж ніяк не росія – ЗМІ

Алла Пугачова купила собі місце для останнього спочинку на “популярному” цвинтарі. І це не аж ніяк не росія – ЗМІ

У це важко повірити, але подейкують, що Примадонна вже почала планувати свій “останній день”. І обрала локацію.

Останнім часом побільшало новин про відхід у інший світ легендарних артистів. Вчора не стало соліста “Ласкового мая” Юрія Шатунова. Те саме сталося й з “шоколадним зайцем” П’єром Нарцис. Очевидно, такі звістки спонукали Аллу Пугачову вже й самій задуматись про “останній день на землі” та завчасно все спланувати. Принаймні, такі пишуть росЗМІ, посилаючись на власні джерела.

Нещодавно у російському Telegram-каналі з’явилась інформація, нібито 73-річна Алла Борисівна вже прикупила собі місце на кладовищі в ізраїльському місті Кесарія, де зірка оселилась з Максимом Галкіним та дітьми.

Зазначається, що місце, яке зарезервувала Примадонна, розраховане на двох осіб.

Подейкують, що Пугачова придбала ділянку на давньоєврейському похованні Кесарії. Саме цей цвинтар популярний серед найбагатших людей і знаменитостей Ізраїлю. А все тому, що за переказами, з цього стародавнього єврейського цвинтаря почнуться кінець світу і Страшний суд.

До речі, це вже не вперше у ЗМІ пишуть про те, що Алла Пугачова планує свій “останній день на землі”. Ще 10 років тому (ви лише уявіть!) з’явилась інформація, буцімто зірка купила ділянку на Кузьминському цвинтарі у Москві – там упокояться її мама та молодший брат.

Тож, чи насправді Алла Борисівна вже так би мовити забронювала собі місце останнього спочинку, чи це чергові казки росЗМІ – залишається загадкою.

Фото взяте з вільних джерел