fbpx
Світ
Алла Пугачова вкотре звернулася до своїх “шанувальників” з росії, які не дають їй спокою, через позицію щодо війни в Україні: “Живи спокійно, країна!” (фото)

Алла Пугачова вкотре звернулася до своїх “шанувальників” з росії, які не дають їй спокою, через позицію щодо війни в Україні: “Живи спокійно, країна!”

Російська естрадна співачка Алла Пугачова відреагувала на масове цькування в Росії через тимчасовий переїзд до Ізраїлю. Зірка зв’язала гучні образи хейтерів з низьким інтелектом.

Артистка також побажала спокою співвітчизникам та опублікувала коротке відео в Instagram. На ньому вона усміхнена насолоджується сонячною погодою за кордоном.

“Чим нижче інтелект, тим голосніші образи. Живи спокійно, країна!” – написала Примадонна.

На противагу розлюченим недоброзичливцям співачка з’явилася перед ними щасливою та усміхненою, сидячи біля дерев у теплому Ізраїлі.

Зірка позувала в білосніжному образі: обтислих джинсах, сорочці та майці з чорно-білим кепі на голові. Її волосся було розпущене.

Коментарі від росіян розділилися на тих, хто похвалив знаменитість за лаконічність та витримку, та тих, які продовжили хейтити виконавицю за антивоєнну позицію.

“Розумна та талановита жінка. Браво”, “Ми живемо спокійно, а до вас немає діла”, “Так і залишайтеся там з розумними”, “Здоров’я вам та вашій родині. Любимо вас та сумуємо”, “Розумна і точна як і завжди”, “Все правильно сказали”, – йдеться в повідомленнях.

Фото – скріншот з відео