fbpx
Світ
Алла Пугачова вперше зробила “крок”, який показує що вона, як і її чоловік Галкін, підтримує Україну: цей підпис з Біблії дуже влучний до посту

Алла Пугачова вперше зробила “крок”, який показує що вона, як і її чоловік Галкін, підтримує Україну: цей підпис з Біблії дуже влучний до посту

Російська співачка Алла Пугачова, яка разом із сім’єю переїхала до Ізраїлю після вторгнення РФ в Україну, вперше висловилася у соцмережі про позицію свого чоловіка Максима Галкіна. Комік відкрито критикує війну в Україні.

На своїй сторінці у Instagram Примадонна перепостила відео Галкіна. Також зірка лаконічно підписала пост словами з Біблії.

“Той, хто має вуха, нехай почує”, – написала Пугачова.

У ролику Галкін відреагував на інформацію, яку подають деякі ЗМІ РФ. Пропагандистські медіа Кремля пишуть, що гуморист поливає брудом свою батьківщину. Він це спростовує і каже, що за 28 років виступів на сцені жодного разу і жодним словом не поливав брудом свою улюблену Росію.

“Всі ці 28 років я пародіював політиків, висміював брехливих, жалюгідних пропагандистів та корумпованих чиновників, які обкрадають мій російський народ. І я маю, як сатирик, на це право. І буду це робити, як робив раніше. Мої виступи нічим не відрізняються від тих виступів у численних містах Росії за ці роки”, – заявив гуморист.

Галкін підкреслив, що завжди був за народ, а не за подачки з державного столу, і робитиме все, що може, що його земляки жили у мирі та добробуті, а не в злиднях й ізоляції.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

Фото – скріншот з відео