fbpx
Шоу-бізнес
Альоша видала себе під час виступу, сказавши що їй «йдуть Топольки», після чого зі сцени зізналася в коханні своєму чоловікові Тарасу Тополі. А животик співачці вже не вдається приховати – скоріш за все, подружжя втретє стане батьками!

Популярна співачка Альоша з лідером групи «Антитіла» Тарасом Тополею, який став нещодавно хрещеним для доньки Наталки Карпи, можливо,  скоро знову стануть батьками.

Артистка сама натякнула на вагітність під час великого спільного концерту з Владом Дарвіном «Золота Середина» в Києві. Та й помітно округлий животик вже не вдається приховати.

Альоша намагається приховати фігуру під просторим вбранням, але під одягом чітко видно, що її форми змінилися.

Як пише Соломія Вітвіцька в своєму Telegram-каналі «Особливі з Соломією», Альоша сама видала себе під час виступу.

Дарвін зробив їй комплімент, що їй йдуть квіти.

А вона відповіла, що їй «йдуть Топольки», після чого зі сцени зізналася в коханні своєму чоловікові Тарасу Тополі. Раніше він говорив, що вони мріють про дівчинку. Джерело.

Поки зіркова пара не коментує третю вагітність.

Нагадаємо, Тарас і Олена виховую синів Рому і Марка. Зараз Альоша з Владом Дарвіном возз’єдналися в творчому дуеті після тривалої паузи відправилися в гастрольний тур по Україні «Золота Середина». Очевидно, після його закінчення співачка піде у декретну відпустку. Напередодні туру артисти вразили новим кліпом «Торнадо».

Читайте також: ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНИЙ ЗІЗНАВСЯ, ЩО ІНОДІ ШКОДУЄ ЗА ТЕЛЕБАЧЕННЯМ: “ІНОДІ ШКОДУЮ! АЛЕ ЯКЩО МИ ЗМОЖЕМО, ПОВЕРНЕМО НАШИХ ЛЮДЕЙ І ТЕРИТОРІЇ, Я ДУМАЮ, ЩО ЗРОБИВ ЦЕ НЕ ДАРМА”.

facebook